Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór iptv
#81
(19-12-2021, 07:25 PM)tomahawk5000 napisał(a): Co sądzicie o Telee

Sądzimy, iż nie ma lepszej cena vs. jakość [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
Heyka ja dzisiaj przerobiłem chyba 20 testów usług iptv .
Rzeczywiście Teleelevidenie i plusx są zdecydowanie najstabilniejsze natomiast maja głównie rosyjskiebibpolskie kanały bez innych i bez vod . Tak jak koledzy piszą na albinoską w granicach 15 euro dostać rok natomiast stabilność bywa rożna .

Dla mnie kluczowym aspektem jest aby działało archiwum / replaytv/catchup i tu rosyjskie usługi wypadają bardzo dobrze . Natomiast By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. na tej stronie znalazłem iptv z archiwum za 48 dolarów za rok z mnóstwem vod i seriali inkanalami z całego świata i działa tez stabilnie wiec tego typu serwisu są jedyna konkurencja dla rosyjskich serwisów .

Może ktoś napotkał jakiś serwis iptv z archiwum , listami z całego świata i mnóstwem vod ??
Odpowiedz
#83
Odpowiedz
#84
czesc Panowie,
dzisiaj probowalem zalogowac sie na swoje plusx i zaskoczylem sie widzac dodatkowe pole "send code ip"... nie kojarze zebym zmienial dane logowania, wlaczal dodatkowe funkcje itd.. czy jestescie w stanie pomoc ? jak moge sie zalogowac?

btw- probowalem sie zalogowac bo zauwazylem ze na smart itpv na tv przestaly wczytywac sie kanaly.. na komorce dzialaja...
nie wiem co jest grane..
bede wdzieczny za pomoc Smile
Odpowiedz
#85
Wziąłem od By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. trial i jest całkiem ok.
Korzysta ktoś z tego dłużej? Jest stabilne? Warto zaryzykować 48€ na rok?
Odpowiedz
#86
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Jak chciałem trial to sam napisałem, że chce tylko polską liste, więc nie wiem czy można więcej kanałów. Do tego tysiące filmów i seriali.
Odpowiedz
#88
(04-01-2022, 04:16 PM)Bolek111 napisał(a): Jak chciałem trial to sam napisałem, że chce tylko polską liste, więc nie wiem czy można więcej kanałów. Do tego tysiące filmów i seriali.
Fajnie to wygląda w sumie 4eur na miesiąc wychodzi przy rocznej płatności
Wygląda że to tak są hurtem kanały per kraj w PlusX lista kanałów polskich jest fajnie podzielona na no Sport, informacje itp
Odpowiedz
#89
Witam,
Posiadam listę na 24h od By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Bawię się już kilka godzin i może coś napisać.

Kontakt przez whastapp rewelacyjny. Wszytko szybko, dobrze opisane plus pomoc od ręki ale o tym później.

Dostałem dane do listy, nie napsialem że chce polskie kanały tak więc załadowało mi się wszytko co mają, chyba 16 tyś kanałów
Po chwili przeszukiwania napsialem do nich czy można zostawić tylko kanały polskie, dosłownie po 30sek odp że nie ma sprawy, kilka sek mija, wiadomość że zrobione. Wł na nowo Tivimate (z tego programu korzystam w wersji premium) i faktycznie, zostały tylko polskie kanały, lista do F1, lista do PPV oraz lista Adults ( nie wiem dlaczego, nie prosiłem ).
Do tego zmiana również w filmach/serialach. Zostawił mi polskie i angielskie.

A teraz co uważam, jakość telewizji zdecydowanie gorsza niż od Teleevidenie - korzystam od nich od roku stąd porównanie.

Jest kanał PPV KSW, ale czy puszcza na nim wszystkie organizacje w Polsce to nie wiem. Jest również jeden kanał ViaPlay lecz tam jest ciągle czarny obraz i tylko logo kanału w prawym górnym rogu.

Mamy podział na kategorię, nie jest wszystko luzem.


Największym plusem tego dosawcy jest zdecydowania baza filmów po polsku/z napisami ponieważ jest ich prawie 7 tyś!
Co chodzi o seriale to mamy 173 od Netflix, 23 od Disney+ oraz 246 od HBO i Prime (są połączone), oczywiście piszę tu o tych po polsku. Jako że zostawił mi po angielsku to tam w każdej z tych zakładek jest zdecydowanie więcej.

Poniżej fotki.[Obrazek: 5b3cddd514120807091c6494350cf0db.jpg][Obrazek: 948de828684ad84158bea75fa2dc41ea.jpg][Obrazek: aea7f158137076e0ece43ebc50a0f918.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: mopik
Odpowiedz
#90
Ciekawe skąd różnica (tak drastyczna) w jakości vs Teleevidente?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości