Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór iptv
#11
(17-09-2020, 10:14 PM)ilowiak napisał(a): Czy jest?
W jakiej?

[Obrazek: LVPognt.jpg]


[Obrazek: xFmsA13.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Tylko tak jak wcześniej napisałem, rejestracja na PlusX jest zamknięta.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Ja odradzam kupować z tego sklepu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. zapłaciłem i czekam już ponad tydzień tylko z automatu maile przychodzą jak do nich piszę.
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
30 dni za 50 zł? Bierem od reki bo to za darmo prawie rozdajo. A tymczasem teleele wciąż 3 euro za 30 dni...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Witam, Podpowie ktoś od kogo zdobyć najlepszą listę IPTV płatną żeby był dostęp do Canal+ 4K Ultra HD?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(20-10-2020, 08:11 PM)pawlo1925 napisał(a): Witam, Podpowie ktoś od kogo zdobyć najlepszą listę IPTV płatną żeby był dostęp do Canal+ 4K Ultra HD?


na chwilę obecną C+4K zgasł wszędzie ze względu na zmianę kodowania przez dostawcę satelitarnego. Trzeba poczekać aż coś wykombinują ale chyba będzie ciężko.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
(20-10-2020, 08:37 PM)mjw napisał(a):
(20-10-2020, 08:11 PM)pawlo1925 napisał(a): Witam, Podpowie ktoś od kogo zdobyć najlepszą listę IPTV płatną żeby był dostęp do Canal+ 4K Ultra HD?


na chwilę obecną C+4K zgasł wszędzie ze względu na zmianę kodowania przez dostawcę satelitarnego. Trzeba poczekać aż coś wykombinują ale chyba będzie ciężko.
Dzięki za informacje.
Odpowiedz
#19
Siema, testował ktoś sharavoz.tv, wiem, że niektórych polskich kanałów nie ma, ale jest dużo ze sportu co myślicie? Sam kiedyś to miałem nawet to chodziło, tylko że z PSP była lipa. Ktoś testował na chwilę obecną?
Odpowiedz
#20
Nie mamy potrzeby, bo od długiego czasu na tym forum królują dwie listy szeroko wspominane.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości