Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór iptv
Cześć, potrzebuje jakiś serwis po taniości głośnie zależy mi na TVP1, TVP2, TVN. Polsat. Wiem że istnieje WP Pilot darmowy lecz tam są reklamy po 3 minuty. Bedę to oglądał w audi a6 na 7 calach gdzie rozdzielosc nie jest zbyt wysoka wiec jakosc nie musi byc nawet hd. Podpowie ktos?
Odpowiedz
REKLAMA:



Ale przecież przez wtyczkę wp-pilot nie masz reklam
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(21-04-2022, 06:25 AM)Tomek napisał(a): Ale przecież przez wtyczkę wp-pilot nie masz reklam
Ok dzięki, znasz jeszcze jakieś podobne, darmowe oraz bez reklam wtyczki? Jest tego mnóstwo i nie wiem w czym szukać
Odpowiedz
Przede wszystkim wtyczka TVP GO. Na plus, że nie trzeba konta zakładać i że można cofać 15 lub 30 minut. Oprócz tego archiwum tydzień wstecz.
Odpowiedz
Dopiero zaczynam przygodę z kodi. Napisałem do sprzedawcy iptv na aliexpress i w odpowiedzi dał mi tydzień darmowego testowania. Mam adres URL login i hasło lecz do dalej, gdzie to wpisać itp
Sorry za pewnie banalne pytanie lecz w temacie kodi narazie jestem zielony a instrukcji nie znalazłem...
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Cześć, korzystał ktoś już z tego, może polecić/zniechęcić/wyrazić opinię?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zasadniczo poszukuję polskiej telewizji online mniej-więcej w tym przedziale cenowym.
Odpowiedz
(07-06-2022, 06:35 PM)Krakoos78 napisał(a): wyrazić opinię?

Wyrażam, jednorazowy drobny wydatek i będziesz miał jasność...lepiej raz zobaczyć, niż sto razy przeczytać

[Obrazek: 1obDxgPl.jpg]
Odpowiedz
OK, nie będę nawet udawał, że zrozumiałem. Domyślam się, że cena zbyt wysoka. Niestety po Brexicie nie ma zbyt wielu opcji z telewizją w UK. Będę szukał dalej.
Odpowiedz
Jakiej telewizji szukasz? Tylko PL czy PL, UK?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości