Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór iptv
Jaka cena taka jakość Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



A jak to jest z ilością urządzeń w plusx?
Czy przy koncie podstawowym z jednym urządzeniem można oglądać na różnych urządzeniach, ale jednym w tym samym czasie? Czy może urządzenie jest podpięte do konta i można oglądać np. tylko na TV?
Odpowiedz
czy ma ktoś do odsprzedania / odstąpienia konto do plusx ?
Odpowiedz
poszło pw
Odpowiedz
Dzień dobry,

Na tv TLC używam IPTV aplikacja OTT Navigator.
Po zmianie czasu na letni w godzinę do przodu, mam problem z kanałami polskimi.

Jest godzinna 19:00, chce obejrzeć coś co było o godzinie 17:00, to aby obejrzeć ten program muszę wejść w ten który był o 16:00…

Czy da sie to jakoś ustawić by cofając sie do programów klikając ten o 17:00 rzeczywiście sie ten otwierał ??
Odpowiedz
Dzień dobry , że jestem tu nowy a w dodatku troszkę wiekowy z góry przepraszam jak moje pytanie będzie w złym dziale. Z żoną wyprowadzam się do Kairu i potrzebujemy tv z kanałami sportowymi i filmami , viaplay byłoby także super mieć. Potrzebuje to na dwa urządzenia. Proszę o pomoc jaką najlepiej zakupić i ewentualne roczne koszty. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



(04-04-2023, 07:32 AM)Dree parker napisał(a): Dzień dobry , że jestem tu nowy a w dodatku troszkę wiekowy z góry przepraszam jak moje pytanie będzie w złym dziale. Z żoną wyprowadzam się do Kairu i potrzebujemy tv z kanałami sportowymi i filmami , viaplay byłoby także super mieć. Potrzebuje to na dwa urządzenia. Proszę o pomoc jaką najlepiej zakupić i ewentualne roczne koszty. Pozdrawiam
moge ci pomoc w ogarnieciu iptv.
Odpowiedz
Od tygodnia mam problem z new.plusx każdy dowolny, wybrany kanał działa max 5 min. potem błąd 403. I tak jest od tygodnia bo wcześniej było idealnie. Odpaliłem pakiet na teleelevidenie i tam jest ok. Znaczy jak to u nich Wink
Odinstalowany TiViMate i zainstalowany od nowa na tv.
Od nowa pobrana lista ze strony.
Zabawa buforem nic nie zmienia.
Nie widzę różnicy przy dekodowaniu sprzętowym czy programowym.
Pisałem do nich. Twierdzą że nie powinno być problemu.
Czy jest tu ktoś kto pomoże mi to ogarnąć ?
Odpowiedz
Jeśli ktoś chciałby listę plusx lub televiedienie proszę o kontakt na PW
Odpowiedz
Witam.
Zaczynam przygodę iptv.W temacie jestem jeszcze zielony.Potrzebuję informacji 
1.Jaką aplikacje zainstalować na Samsunga z Tizenem?
2.Jakiego operatora wybrac?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości