Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
teleelevidenie nie działa lista
#1
Ktoś pomoże?? Która listę mam wybrać z teleelevidenie.com? Dostałem test na 3 dni.
Do wyboru mam:
Apple HLS playlist
Non-Apple devices
MPEG-TS (M2TS) playlist
Outdated HLS playlist.
I druga sprawa.
Każdy link otwiera mi playlistę. Rozumiem iż mam jej zawartość skopiować do zwykłego notatnika i zapisać plik jako np. lista .m3u.
Zrobiłem tak
Ogólnie pvr iptv Simple Client żadnej mi nie wczytuje. Z innej strony też musiałem w notatniku robić listę i działa. Co jest??
Oto przykładowy wpis z pliku:
#EXTINF:-1 tvg-ID="TVP2.pl" tvg-name="TVP 2 HD" tvg-logo="" timeshift="3" catchup="append" catchup-source="?utc=${start}&lutc=${timestamp}" catchup-days="3" group-title="Popularne",TVP 2 HD
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kopiujesz adres listy, ja korzystam z "Non-Apple devices". Po załadowaniu listy wejdź w ustawienia - telewizja - wyczyść dane
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Już próbowałem. Wpisywać adres url listy.
Żadna mi nie działa. Z plusx działa normalnie.
Tylko z teleelevidenie mam problem. Wogole te wpisy wyglądają inaczej niż np. właśnie w plusx.
Wysłałem na priv listę z non Apple. Jeśli możesz sprawdź.
Chcę wybrać miedzy teleelevidenie a plusx a narazie testu nie mogę nawet uruchomić. W obecnej chwili plus dla plusx ?
Odpowiedz
#4
nie widze #EXTM3U na tym fragmencie listy ani teraz ani przed edycją.............
Odpowiedz
#5
(11-08-2019, 05:42 PM)Karas220288 napisał(a): Już próbowałem. Wpisywać adres url listy.

Nie wpisuj, tylko kopiuj / wklej [Obrazek: a070.gif]

Karas220288 napisał(a):Żadna mi nie działa.

Jakie żadna, jakie nie działa?!  [Obrazek: k055.gif]

Karas220288 napisał(a):Tylko z teleelevidenie mam problem.

Nie ma żadnego problemu [Obrazek: k050.gif]

Karas220288 napisał(a):Ogólnie pvr iptv Simple Client żadnej mi nie wczytuje

A próby odtwarzania listy w innej aplikacji / wtyczce były [Obrazek: n010.gif]
Odpowiedz
#6
Wysłał mi listę na PW i wszystko działa, więc problemu nie ma z listą tylko z użytkownikiem Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(11-08-2019, 07:53 PM)mjw napisał(a): wszystko działa, więc problemu nie ma z listą

Co było do "przewidzenia" [Obrazek: e020.gif]
Tym optymistycznym akcentem "Adios Muchachos [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
#8
Exclamation 
Spoko drwijcie, miałem problem. Simple Client żadnej listy mi nie wczytywał, próbowałem wszystkie z teleelevidenie.
Wyskakiwało tylko na chwilę wczytywanie kanałów z serwera ale nic nie wczytywał.
Pomogli  na forum PTW. Nie jestem na tyle głupi żeby adresu strony internetowej nie potrafić wpisać.
Na forum ptw jeden użytkownik polecił zmienić ustawienie bufora, podobno Simple Client po aktualizacji się wieszał i list nie wczytywał. Możecie wierzyć lub nie, pomogło.
Odpowiedz
#9
To dobrze, że pomogło. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
To może celem wytłumaczenia dlaczego to, co nie mogło pomóc pomogło.
Bufor absolutnie nie ma nic do IPTV. Tyczy się on normalnych wtyczek, ale na IPTV nie działa. Jak to więc zadziałało?
Podejrzewam że kolega miał domyślnie ustawiony za wysoki bufor, przez co kodi rezerwowało sobie tę pamięć na poczet buforowania (logiczne). IPT - czyli ściągnięcie listy i epg swojej mocy potrzebuje i się po prostu kodi z braku pamięci wykładało. Pamiętajmy że bufor nie musi być pełny - on jest zarezerwowany na poczet potencjalnego odtwarzania.
Także zmniejszenie bufora, spowodowało "zluźnienie" pamięci kodi a przez to umożliwiło normalne działanie.
Koniec.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości