Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa wtyczki HBO GO
#31
No i co? Będzie sobie user przełączał?
Na dobrze ustawionym input stream HBO śmiga aż miło w full HD bez żadnych kombinacji. Input Stream jest taką wtyczkę w której lepiej nie grzebać...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Już dobrze, dobrze. Moze user nie ma Netflixa. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#33
(29-03-2020, 07:43 AM)Tomek napisał(a): No i co? Będzie sobie user przełączał?
Na dobrze ustawionym input stream HBO śmiga aż miło w full HD bez żadnych kombinacji. Input Stream jest taką wtyczkę w której lepiej nie grzebać...
@Tomek @mjw 
Tak, dzięki, user przełączył sobie i z HBO faktycznie wszystko super gra Wink 

Ale z Netflixem, którego też akurat mam, jest znacznie słabiej... Mam wrażenie, że przez chwilę obraz pokazywał się w rozdzielczości 720p - był naprawdę fajny (no chyba, że miałem już przemęczone oczy Smile ), ale teraz mam już tylko 960x540.
Jest szansa coś z tym jeszcze zrobić?

W każdym razie dzięki za całą pomoc!
Odpowiedz
#34
Skoro przełączył - to wtyczka Netflix nie będzie prawidłowo działać - prawidłowo streamy są ustawiane tylko na automacie. Dla HBO najlepiej ustawić min bandwitch na te 999999 i wtedy ładnie wychwyci streamy w FullHD - ale netflix może mieć problemy - ale to ze względu na sposób przesyłania przez netflix (stream nie jest ustawiany na sztywno podczas rozpoczęcia przesyłu - tak zrozumiałem twórcę wtyczki)
Co do obrazu - nie każdy film/serial na netflixie ma HD czy HD-ready - część, ze względu na umowy z ich twórcami ma wersje tylko 540p. Musiałbyś podać konkretny przykład.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#35
Witam. prosiłbym o pomoc gdyż nie wygooglowałem odpowiedzi na mój problem. Zainstalowałem kodi 18.5, dograłem wszystkie wtyczki potrzebne do odpalenia HBO go. Problem jest taki że wszystko odpala, zalogowałem się na konto wybieram jakiś film klikam, zaczyna kręcić się kółko chwilę kręci i przestaje. Jaki może być powód może coś robię źle?
Telewizor Manta 94901s. Pozdrawiam
Odpowiedz
#36
(04-04-2020, 09:23 PM)Grz.esio napisał(a): Jaki może być powód?
Telewizor Manta 94901s. 

Na posiadanym koncie HBO GO, po zalogowaniu, za pośrednictwem przeglądarki, dodałeś nowe urządzenie, w postaci wymienionego odbiornika TV?
W ogóle panujesz nad limitem swoich urządzeń?
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
@Grz.esio pokaz logi
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#38
Witam. Problemem może być właśnie dodanie tego urządzenia. W smartfonie działa normalnie ale nie wiem jak aktywować ten telewizor?
Odpowiedz
#39
Odpowiedz
#40
No właśnie nie mogę na tym telewizorze odpalić aplikacji HBO go. Ta wersja którą podałeś po włączeniu wyświetla komunikat że brak połączenia z internetem a jeśli znajdę już taka która odpali to wtedy wyświetla się komunikat brak usług google których ten android nie posiada. Myślałem że jakoś z Kodi się to uda zrobić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości