Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO mam artefakty
#1
Witam,
Mam problem z wtyczką HBO GO. Mianowicie co kilka sekund na obrazie pojawiają się artefakty/przekłamania na obrazie. Nie ma tragedii, ale np. na napisach końcowych jest to bardzo widoczne. Próbowałem wyciągnąć link z kodi.log i odpalić na VLC, ale ten link jest dziwny i jakbym nie próbował go skracać to VLC go nie chce. I co w takiej sytuacj z napisami, jakby je dodać do tego VLC'KA? Do oryginalnego HBO GO nie wrócę już wolę te artefakty Wink Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
do VLC nie dodasz bo brak wsparcia DRM, tak jak napisałem na wykopie, włączyłeś akceleracje sprzętową w Kodi?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Jeżeli chodzi o te Allow DXVA2 to mam włączone. Zresztą próbowałem przełączać tak samo jak ustawiać to Render Method na różne pozycje nic nie pomaga. Tak jak mówiłem jest to czasem wręcz niewidoczne podczas oglądania filmu, ale bardzo widoczne podczas napisów końcowych. Pomyślałbym że to coś z materiałem, ale sprawdzałem na różnych serialach i jest to samo. Próbowałem też odpalić na Nvidii zamiast na integrze, ale to również nie pomogło.
Odpowiedz
#4
System/Wyświetlacz/

I tam masz (pisze o windows bo to ci wisi w profilu)

Biała Lista 

Przestaw na 1920x1080p 59.94Hz
Odpowiedz
#5
Spróbowałem, chociaż ja tam akurat miałem pełne 60Hz i 40Hz do wyboru na Full HD. No w każdym razie wybrałem to 60Hz i nie pomogło. I jeszcze jedna sprawa. Wspominałem w wątku na wykopie, ale uświadomiłem sobie że tutaj nie. Otóż te artefakty to ja samodzielnie i chyba nieco mylnie to ochrzciłem. Te przekłamanie nie są aż tak znowu poważne, bardziej wygląda to tak, że na przykład nad jakimś białym napisem robią się jakieś dziwne białe kwadraty czy prostokąty, czy też ten napis jest niewyraźny częściowo zamazany tym czarnym tłem, no coś jakby może mieszało piksele z różnych klatek.
Odpowiedz
#6
Zrób printscreena albo fotki
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

No tak to właśnie wygląda. A i jakoś ostatnio jak oglądam tak w okolicach 21-22 to mam problemy z oglądaniem. Co chwila się doładowuje. Sprawdzałem i to nie jest problem z moim łączem, a tak koło 23 czy 24 przechodzi i działa płynnie. Czy też ktoś tak miał w ostatnich dniach, bo przedtem wszystko ładnie działało niezależnie od godziny.
Odpowiedz
#8
Witam. Ja na Twoim miejscu zaczął bym od aktualizacji do najnowszych sterowników karty graficznej.
A potem ustawienia InputStream Adaptive. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Mam najnowsze. Zresztą to samo jest na integrze i na Nvidii.
Odpowiedz
#10
(19-08-2019, 07:42 PM)kontik napisał(a): Mam najnowsze. Zresztą to samo jest na integrze i na Nvidii.

No to.W  kodi : moje dodarki/wtyczki strumieniowe/ ImputStream Adaptive /konfiguracja/General/min. Bandwidth 9999999 i w Override HDCP status na ON. Nie zapomnij o restarcie kodi Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości