Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan Film
#21
Po wyszukaniu źródeł, za odtwarzanie bierze się resolveurl. Fanfilm nie ma tu już wiele do gadania. Fanfilm wyszukuje źródła na stronie i je po prostu wyświetla. Nie sprawdza czy działają.
Owszem niektóre scrapery wymagają poprawki (szukajka, fili) która mam nadzieję już niedługo się pojawi.
W venom są polskie scrapery chyba jeszcze z czasów incrusion. To że w ogóle działają to cud.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(13-09-2019, 03:31 AM)Tomek napisał(a): Po wyszukaniu źródeł, za odtwarzanie bierze się resolveurl. Fanfilm nie ma tu już wiele do gadania. Fanfilm wyszukuje źródła na stronie i je po prostu wyświetla. Nie sprawdza czy działają.
Owszem niektóre scrapery wymagają poprawki (szukajka, fili) która mam nadzieję już niedługo się pojawi.
W venom są polskie scrapery chyba jeszcze z czasów incrusion. To że w ogóle działają to cud.

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie.  Resolverurl przeinstalowałem, zresztą jak całe kodi. Wygląda na to, że faktycznie większość źródeł jest zwyczajnie nieaktualna. Mimo to jeszcze raz dzięki. 
Odpowiedz
#23
Mam fanfilm z PTW Collection na kodi 18.4.wybiera sporo zródel i zadne nie dostepne czy cos jest nie tak? wczesniej byo dobrze .Prosze o pomoc

a na scrubs v2 odtwarza
Odpowiedz
#24
@beken

Wersja FanFilm:
Wersja ResolveURL:
Jaki Film:
Jakie Źródła:
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#25
2019.06.1.4
np.krol lew
ResolveURLgdzie go znajde?
ma zaznaczone wszystkie polskie
Odpowiedz
#26
Ustawienia -> system -> dodatki -> zarządzaj zależnościami -> ResolveURL
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
6.4.74
Odpowiedz
#28
Witaj. Zainstaluj to repo: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zrób aktualizację FanFilm.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#29
Dzieki zrobilem tak i smiga jak ta lala
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości