Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan Film
#11
cokolwiek wpisuje mam napis:nie mozna uzyskac informacji o folderze moze to byc spowodowane brakiem polaczenia z siecia.czy napewno chcesz dodac lokalizacje:i na tym moje rumakowanie sie konczy
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
To znaczy, że nie masz internetu/źle wpisujesz adres/laczysz się z VPN, które są blokowane w repo ptw.
Odpowiedz
#13
Wygląda jakbyś nie miał wyjścia/połączenia z internetem z Kodi. Może coś blokuje w telewizorze lub na routerze?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
wszystkie inne rzeczy działają tj. you tube,przegladarka.netflix.HBO GO.Adres przepisuje z podanych na forum wiec chyba dobrze,ale znajomy ma ten sam problem na TV ANDROID nie wiem gdzie szukać przyczyny tym bardziej że wszystko było ok.Miałem takie repo i teraz jak go przepisuje to wyświetla mi się ten sam komunikat.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Jak pobierzesz na pendrive te repo to też nie możesz zainstalować FanFilm: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  ?

Nie wpisuj w menedżerze tylko pobierz na pc na pendrive i podłącz do TV i zainstaluj z pliku zip.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Dzis mialem czas zeby to ogarnac i poszlo DZIEKI WIELKIE PANOWIE ZA POMOC!!!!!!!:CHWALA BOHATEROM
Odpowiedz
#18
Witam
Od wczoraj mam takie problem, że wtyczka wyszukuje mi źródła ale, żadne się nie uruchamia jakby wszystkie były nie aktywne. Na innych wtyczkach źródła wchodzą prawie wszystkie np. na venom.
I teraz pytanie czy to problem ze źródłami czy z wtyczką? Reinstal nic nie dał.
Aha jestem całkowicie zielony w tym temacie ale czy jest jeszcze jakaś inna działająca wtyczka z PL źródłami, lektor, napisy itd.
Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#19
Jest.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#20
(12-09-2019, 07:20 PM)adrt8v napisał(a): Jest.

Witaj. Nie chcę być nie miły, ale taka odpowiedz to nie odpowiedz.. Owszem odpowiedziałeś na pytanie ale już nie podałaś rozwiązania problemu. A po to jest te forum by sobie pomagać. Znasz rozwiązanie to pomóż. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości