Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działające ikony/ Zmiana widoku
#1
Question 
Cześć korzystam z Teleelevidenie, Epg działa, ale muszę za każdym razem czyścić dane w ustawieniach telewizji. Nie działają mi jednak ikony. W ustawieniach PVR jako źródło ikon mam wpisane By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale ikon programów i tak nie ma, sprawdzałem na kilku skinach. Druga sprawa dotyczy zmiany wyświetlania listy programów/ filmów itd. na Kodi 17 po wciśnięciu strzałki w prawo na pilocie, będąc np. w menu filmy miałem do wyboru jak ma wyglądać lista (lista, plakaty itd) W Kodi 18 nie mogę się tej funkcji doszukać.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jeśli chodzi o loga to w ustawieniach logo ustaw w zakładce "Logo kanałów ze źródła XMLTV: Preferuj dane XMLTV" jeśli korzystasz z naszego EPG.
Na liście filmów klikasz w lewo i tam masz opcje widoku: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Witaj. Aby się pojawiły loga na liście televidenie musisz uruchomić jakiś kanał  TV i po tym się pokarzą, tak to już w kodi jest, jak sama lista nie ma linków do logo. I na 100% się pojawią.
Ps. Ja dodatkowo w ustawieniach mam adres do logo ten: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości