Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ręczne wyszukiwanie informacji o filmie
#1
Witam.

Mam taki mały problem. Czasami nie znajduje mi informacji o filmie w Scaperze TMDB (domyśłny) i spoko rozumiem. Kiedyś jak wszedłem w przeglądanie katalogów, wybierałem "Skanowanie do biblioteki" na danym pliku (oczywiście nie znajdowało informacji), pytało czy chcę wyszukać ręcznie i wyskakiwało okienko do ręcznego wpisania tytułu, a następnie wybierałem ręcznie z listy znalezionych pozycji dany film... teraz, info że nie znalazło i na tym koniec.

Jak przywrócić możliwość ręcznego wybrania info o pliku?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Naciśnij "i" na pliku, którego nie tytułu nie rozpoznaje aby wpisać ręcznie tytuł i wyszukać.
Jeśli to folder to wybierz ponownie z menu kontekstowego "skanowanie do biblioteki" i pojawi się możliwość wprowadzenia tytułu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(29-08-2019, 05:55 PM)mjw napisał(a): Naciśnij "i" na pliku, którego nie tytułu nie rozpoznaje aby wpisać ręcznie tytuł i wyszukać.

Efekt ten sam :/. Tak jakby scraper stracił opcje szukania ręcznego
Odpowiedz
#4
No to coś nie tak u Ciebie. Mam folder z plikami wideo, daję "określ zawartość" ustawiam, że zawiera filmy. Wyszukuje do biblioteki i na film/plik, którego nie znalazł klikam "i" i wyświetla mi możliwość wpisania tytułu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości