Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide brak kilku kanałów z WP Pilot
#1
Witam.

Zainstalowałem m-TVGuide według Waszego poradnika, w ustawieniach wtyczki wpisałem dane logowania do WP Pilot, jednak po uruchomieniu wczytuje 26 kanałów zamiast 31 jak we wtyczce dedykowanej WP Pilot.
Próbowałem też dodać listę kanałów wygenerowaną w/w wtyczce, ale tu wczytuje nawet o jeden kanał mniej. Zna ktoś rozwiązanie problemu, czy u Was też jest podobnie?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
We wtyczce WP Pilot z naszego repozytorium jest 31 kanałów I przy rksportowaniu listy i dodaniu do PVR IPTV Simple Client też pokazuje 31 kanałów.

Trzeba by to było zgłosić do autora wtyczki M-TV guide.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Tak, masz rację, też tam mam tylko chciałbym używać WP Pilot w m-TVGuide.
Odpowiedz
#4
Czy może ktoś potwierdzić działanie Wppilot pod OSMC na raspberry pi?
Próbuję uruchomić ale bez skutku - wczytuje listę kanałów ale streem nie rusza.
Działało do ostatniej aktualizacji...

Raspberry pi 3b+ OSMC 2019.7.1 z kodi 18.3
Odpowiedz
#5
@jacek.bydgoszcz m-TVGuide wyswielta jedynie kanaly ktore maja EPG, niektore kanaly w WP Pilot sa zagraniczne np. France24 wiec trzeba wlaczyc obsluge zagranicznych kanalow we wtyczce i do tego miec EPG ktore posiada te zagraniczne kanaly.

We wtyczce i na stronie mods-kodi jest bardzo dokladnie opisana instrukcja obslugi warto czasami przeczytac!.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@jon1022 Sprawdz czy dziala w m-TVGuide Beta, jak nie to wyslij mi log na PW.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#6
Witam czy w m-TVGuide można przeglądać darmowe EPG?, mam ustawione tak ale nie działa,
Do ogladania tv uzywam wtyczki PVR IPTV Archiwe i tv teleelevidienie.[Obrazek: 4a252c2a71945f4648736b9715d3dd61.jpg][Obrazek: ec6155e4ff538f00d6cd75a1a9b5997a.jpg][Obrazek: 4a36119a396116fbddcc7f25bdfab1a8.jpg]

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Kolego zadaj sobie choć troszkę wysiłku przeczytaj instrukcję i skonfiguruj wtyczkę, wpisz swoje dane listy itd... Masz wszystko podane na tacy. Troszkę wyżej. A do epg wpisuj pełen adres. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#8
m TVGuide nie ma do wyboru teleelevidiene, to gdzie wpisać te dane?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
W playlisty m3u. Z zera zrób 1. I przeczytaj tą instrukcję.
Odpowiedz
#10
Dziekuje działaSmile, chociaż na tej wtyczce programy troche klatkuja, chcialbym mieć programy z pvr iptv archive, a guide z mtv guide

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości