Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka HBO GO nie działa
#1
Czy jest na to już jakiś update? Jeszcze wczoraj działała.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co to znaczy nie działa? U mnie śmiga
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Przez ponad tydzień używałem w kodi na OSMC a dzisiaj przy probie odpalenia filmu z HBO GO wyskakuje informacja "Widevine CDM is required" - "This add-on relies.... " - wybrałem więc InstallWidevine (choć instalowałem kilkanaście dni temu i działało ładnie do wczoraj). Po dłuższym czasie ponownej instalacji pojawia się komunikat "nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji..."

Ponowiłem procedurę opisaną tu:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

ale bez sukcesu, ten sam problem - jak sie wykłada to w kodi.log pojawia sie to:
2019-09-02 20:23:07.267 T:1591718624   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
                                            Error Contents: execv() arg 2 must contain only strings
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.hbogopl/addon.py", line 1008, in <module>
                                                PLAY(url)
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.hbogopl/addon.py", line 839, in PLAY
                                                if not is_helper.check_inputstream():
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/script.module.inputstreamhelper/lib/inputstreamhelper.py", line 1004, in check_inputstream
                                                return self._check_drm()
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/script.module.inputstreamhelper/lib/inputstreamhelper.py", line 962, in _check_drm
                                                return self.install_widevine()
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/script.module.inputstreamhelper/lib/inputstreamhelper.py", line 745, in install_widevine
                                                return self._install_widevine_arm()
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/script.module.inputstreamhelper/lib/inputstreamhelper.py", line 710, in _install_widevine_arm
                                                self._losetup(bin_path),
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/script.module.inputstreamhelper/lib/inputstreamhelper.py", line 371, in _losetup
                                                output = self._run_cmd(cmd, sudo=True)
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/script.module.inputstreamhelper/lib/inputstreamhelper.py", line 324, in _run_cmd
                                                output = subprocess.check_output(cmd, shell=shell, stderr=subprocess.STDOUT)
                                              File "/usr/lib/python2.7/subprocess.py", line 212, in check_output
                                                process = Popen(stdout=PIPE, *popenargs, **kwargs)
                                              File "/usr/lib/python2.7/subprocess.py", line 390, in __init__
                                                errread, errwrite)
                                              File "/usr/lib/python2.7/subprocess.py", line 1024, in _execute_child
                                                raise child_exception
                                            TypeError: execv() arg 2 must contain only strings
                                            -->End of Python script error report<--
2019-09-02 20:23:07.755 T:1915463216   ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.hbogopl/.................
Odpowiedz
#4
A uruchomiłeś Kodi ponownie po tej aktualizacji Widevine? Nie mam OSMC ale na CoreELEC z załączonym plikem widevine HBO działa.


Załączone pliki
libwidevinecdm.so
Rodzaj pliku: .so
Ilośc pobrań: 35
Rozmiar: 6.51 MB
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości