Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką Sportowa TV.
Witam. Jestem nowy i to mój pierwszy temat więc bardzo przepraszam za wszelakie błędy i proszę o dogłębne tłumaczenie błędu bo moja przygoda z Kodi dopiero się zaczęła. 

Zacznę od tego że na moim TV Sony wtyczką Sportowa TV działa bez problemu a po próbie instalacji tej wtyczk na moim telefonie Samsung Galaxy s8 wyskakuje informacja w prawym górnym rogu ekranu taka jak na zdjęciu które dałem w załączniku. Proszę o pomoc bo chciałbym oglądać sport na telefonie z tej wtyczki tak jak na moim TV i bardzo mi zależy na niej. Na telefonie mam wersję androida 9 a w tv 8 podaję jeśli coś to pomoże  
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:

cytat @By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. : W moim repo instaluje tez to - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
A od mnie mała podpowiedź znajdziesz to w repo Mbebe / Repozytorium dodatków/proximSupp
Pozdrawiam.
Tak
Odpowiedz
Czyli mam to zainstalować co podałeś w linku czy jak? Trochę nie rozumiem Cie.
Odpowiedz
(09-04-2019, 05:08 AM)Mateo89 napisał(a): Czyli mam to zainstalować co podałeś w linku czy jak? Trochę nie rozumiem Cie.

Zainstalowałem to co napisałeś ale nic nie pomogło
Odpowiedz
Witaj. To spróbuj tego modułu na zrzucie widać że tego Ci brakuje: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam.

Podziękowali: Mateo89
Odpowiedz
(09-04-2019, 03:17 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam.

Dziękuję kolego wszystko działa udało sie
Odpowiedz
REKLAMA:

Proszę link bezpośredni, kliknij go :
Tego zipa zapisz na swój tel. Otwórz kodi w ustawieniach zaznacz system następnie dodatki i włącz nieznana źródła.
Potem cały czas w kodi przechodzisz do dodatki i Zainstaluj z pliku zip szukasz tego zipa zaznaczasz i naciskasz OK.
Odpowiedz
(09-04-2019, 03:49 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Tego zipa zapisz na swój tel. Otwórz kodi w ustawieniach zaznacz system następnie dodatki i włącz nieznana źródła.
Potem cały czas w kodi przechodzisz do dodatki i Zainstaluj z pliku zip szukasz tego zipa zaznaczasz i naciskasz OK.

Dziękuję kolego wszystko działa. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości