Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat GO Ciągłe Buforowanie
#11
(20-10-2019, 06:39 AM)jacek.bydgoszcz napisał(a): Mi nie do końca działa. Po włączeniu dowolnego kanału działa on z kilkanaście- kilkadziesiąt sekund, zawiesza się, po czym po 1-3 minut włącza się z powrotem. Lecz i wtedy nie jest dobrze bo w losowych momentach następują krótkie przeskoki, np. jest sobie reklama, urywa się w połowie i leci następna. Używam kodi 18.4 na Raspberry Pi4B.
Ps. Kanał zawiesza się gdy czas na pasku odtwarzania będzie 03:05:05/03:00:00.

Cofnij czas żeby nie było 03:05:00, prawdopodobnie przy odtwarzaniu "na żywo" tak jak to jest w oryginalnej aplikacji CPGO, coś nie wyrabia. Zresztą w oryginalnej też przeskok do "na żywo" powoduje buforowanie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Ja mam problem przy logowaniu "device limit exceeded" usunąłem z ICOK jeden sprzęt i dalej nie chce zalogować. Miał ktoś tak i potrafi pomóc z rozwiązaniem problemu?
Odpowiedz
#13
Dokladnie to samo caly czas wyskakuje device limit exceeded Kodi 18 leila dodam ze w icok wszystko skasowane w urzadzeniach macie jakies pomysly ????
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
(27-11-2019, 11:45 AM)Gabi2008 napisał(a): w icok wszystko skasowane w urzadzeniach macie jakies pomysly ????

Ludzie w sieci "cuda" piszą na tej płaszczyźnie..."usuwanie urządzenia przez ICOK raz na tydzień (jak chcesz kolejne usunąć to musisz odczekac 7 dni)"..."każda aktualizacja przeglądarki jest "widziana" jako dodane nowe urządzenie - wyłączyć aktualizację "...jakiś cyrk [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Mam pytanie, a mianowicie czy ktoś zrobił playliste do IPTV Simple Client z Polsat Go, bo ja jakiś tępy jestem. Z NC+ poszło bez problemu dodałem do ulubionych potem z tego lista jak ktoś mądry mi podpowiedział. Tutaj podobnie ale z ulubionych włącza się bez problemu z listy nie Sad Zapewne coś robię źle dlatego proszę o pomoc, jeśli ktoś mógłby rozjaśnić.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości