Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVBox wyłącznie do telewizji
#1
Hej,

Szukam TV boxa, którego będę używał wyłącznie do oglądania telewizji na żywo przez kodi/Smart IPTV. Nie potrzebuję obsługi Netflixa, HBO Go itd.
Interesuje mnie możliwość zainstalowania coreelec, jeśli to rzeczywiście poprawia komfort użytkowania boxa. Dobrze jakby miał wyjście LAN. Jeśli chodzi o obsługę, to tvboxa chciałem schować za telewizorem, więc wolałbym nie musieć obsługiwać go pilotem IR.
Co do kosztów, to wolałbym nie przekraczać 300zł, oczywiście lepiej jakby się dało jeszcze taniej Wink. Potrzebuję coś, co idzie w miarę szybko dostać, czyli albo polska dystrybucja albo dostępność na allegro albo u chińczyka w polskim magazynie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Właśnie przyszedł do mnie Magicsee N5 MAX, który jest w dobrej cenie i działa na nim CoreELEC. Jakbyś miał pytania to pisz.
Link: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Amazon Fire TV CUBE.

Odroid N2 4GB DDR4 to wszystkie. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
@LooBuuz nie ma żadnych problemów z tym, że w większości używam na nim CoreELEC. Na androidzie fajny launcher nawet. Wszystko raczej działa bez problemu. Fajny budżetowy box. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości