Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z uruchomieniem kodi 18.4 na Windows 7 64bit
#1
Sad 
Witam serdeczniel
Jestem tu nowym użytkownikiem więc proszę o wyrozumiałość

Tak jak w temacie nie mogę uruchomić Kodi wersji 18.4 na moim laptopie z Windows 7 SP1.
Porgram sie instaluje normalnie ale gdy próbuje go włączyć to wyskakuje tylko czarnym ekran z błędem i porgram sie zamyka automatycznie. Wszedłem w opis błędu i problemem jest plik kernellbase.dll.

Czy wie ktoś jak można odpalić ten program bo mi się już pomysły wyczerpały.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Cytac :
Nie czytałem ponad 300 postów, więc przepraszam, jeśli zostało to już wspomniane.

Miałem wrażenie, że KB 2670838 jest jedną z aktualizacji systemu Windows 7, której chcesz uniknąć? ... wraz z innymi, które próbowały wymusić na tobie system Windows 10 i dane telemetryczne.
Nie mam go zainstalowanego na komputerze.
Właśnie zrobiłem czystą instalację Win 7 kilka tygodni temu.

Dostałem to okienko ... po raz pierwszy go widziałem ... używam Kodi od pierwszego dnia.

Aby ominąć to bzdury ...

Kliknij prawym przyciskiem myszy program instalacyjny Kodi> wybierz właściwości> wybierz kartę zgodności> zaznacz „uruchom ten program w trybie zgodności dla ... i wybierz Windows XP (Service Pack 2)
Kliknij przycisk Zastosuj i OK.
Zainstaluj i ciesz się Kodi.

A tak naprawdę brakuje Ci jednego pakietu aktualizacji win7 64 i to jednego z krytycznych. Masz starą lewiznę systemu Wink Pozdrawiam Smile

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(17-09-2019, 10:00 PM)sky02 napisał(a): Witam serdecznie zrobiłem tak jak kolega poradził ale nadal wywala ten sam błąd i program sie nie moze uruchomic
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
@boczkov007 zajrzyj pod ten link By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. możliwe rozwiązania z plikiem kernellbase w następujących krokach, podążaj za nimi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości