Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w w wyborze TV Box
Niewolnikiem Netflixa nie jestem bo na upartego mam wbudowane w TV więc to mała strata. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

[Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:

Witam. Planuje kupić tv-boxa(myślałem o Beelink GT-King Pro ). Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to kwota do 600zł(może być trochę więcej). Zależy mi aby jak najdłużej było wsparcie . Głównie chodzi mi o oglądanie filmów na kodi, dla dzieci Youtube. Dobrze było aby było wyjście optyczne a co za tym idzie w miare dźwięk dobry ;p . Myślałem o boxie na androidzie, ale jeśli uważacie że laik sobie poradzi CoreElec to może coś w ten deseń. Wszystkie pomocne porady i opinie mile widziane Smile
Odpowiedz
Jeśli zależy ci na wsparciu to tylko NVIDIA shield ale kosztuje trochę więcej niż twój budżet. Z tańszych Mi Box najlepiej wersja starsza bez S o ile nie przeszkadza ci 8GB pamięci wbudowanej. Jeśli tylko do Kodi to albo box z 2GB ramu na chipie S905X i wgrać Coreelec na kartę pamięci albo z androidem i chipem S905x2 (np Beelink GTmini-A) który jest mocniejszy ale Coreelec też można na nim uruchomić. A jak już top of the top to Beelink GT King Pro ale moim zdaniem to przerost formy nad treścią, w dodatku support gorszy a nie wiele tańszy niż NVIDIA Smile
MiniMX - S905- 2GB/16GB z Coreelec i Armbian do grzebania   Huh
Mi Box z Netflix, HBO, Ipla, Player, Wp Pilot, Kodi do rozrywki  Smile
Odpowiedz
Dzięki. Poczytałem trochę i wybór raczej padnie na nvidia shield. Ponoć ma wyjśc za niedługo wersja na rok 2019. A narazie będę próbował wrzucić linuxa na mojego openhour chameleon. Jakby ktoś wiedział jaką wersje linuxa pod tego boxa to proszę priv Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości