Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ambilight na zwykłym boxie... [Coreelec]
(28-12-2023, 06:35 AM)Tomek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


OK, zamówiłem kabel ugreena, jutro będę miał i dam znać. Jak dalej będzie występował ten problem to będziemy kombinować
Odpowiedz
REKLAMA:



Kupiłem dwa kable - jak to sprawdzić? W kreatorze podświetlania kolorów na stronie hyperion?

W logach aktualnie komunikaty:

2023-12-28T17:01:30.518Z [LEDDEVICE|LED Adixxxon] (ERROR) Device disabled, device 'adalight' signals error: 'Rs232 SerialPortError: Inappropriate ioctl for device'
2023-12-28T17:12:45.477Z [LEDDEVICE|LED Adixxxon] (ERROR) Device disabled, device 'adalight' signals error: 'Rs232 SerialPortError: Inappropriate ioctl for device'
2023-12-28T17:14:56.282Z [LEDDEVICE] (ERROR) Device disabled, device 'adalight' signals error: 'Permission error while locking the device'

Podłączyłem nowe kupione kable 2 sztuki i podczas filmu na coreelec nic, bez zmian
Odpowiedz
No to coś z samym Arduino/portem USB w boxie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
W takim razie jak wyeliminować jeden z domysłów? Mógłbyś mi podesłać to arduino ewentualnie do sprawdzenia czy jeszcze jakoś ten kabel USB idący do light boxa wpiąć do laptopa? Bo gdyby był problem z boxem to przy laptopie powinno działać...? Jak widać podłączałem 4 kable i problem nadal występuje. Więc moim zdaniem problem jest z samym lightboxem... Ale co może oznaczać ten błąd z logów RS232?

Mam też jakiś komunikat że mogę zaaktualizowac Hyperiona na przeglądarce ale to chyba nie jest problemem
Odpowiedz
Aktualizacja hyperiona to nie problem w tym przypadku. Błąd RS232 jest powiązany z błędem z USB. Wysłałem ci PW
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Problemem okazało się sieknięte arduino - na innym poszło.

Podziękowali: Adrianwol00@interia.pl
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości