Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ambilight na zwykłym boxie... [Coreelec]
#91
(06-02-2022, 06:58 PM)sky02 napisał(a): Zainstaluj z repozytorium  CE add-ons / Usługi / i tam masz Hiperion.NG
Lub Kodi / usługi / nie wiem na czym lecisz
Gitaraaaa... Rolleyes Smile Nie wiedziałem, do tej pory na PI3B+ tylko to robiłem, jest znacząca różnica Huh . Wielkie dzięki, chętnie bym się zrewanżował, pomysłu tylko brak  Dodgy  .

Dziękuję za wsparcie.
Pozdrawiam,
Jacek
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
No brawo i jeszcze jeden uzdrowiony. Daje 2 dni i nie będziesz chciał już inaczej oglądać filmów. Mała rzecz a cieszy zwłaszcza oczy Wink @Tomek daliśmy radę hehe.
Odpowiedz
#93
Cześć. Mam pytanie chociaż spodziewam się odpowiedzi. Czy jest szansa odpalic to na mi box S? niby procesor to Amlogic S905X. Próbuje po kilka razy uruchomić system z pendrive, ale bez pozytywnej niespodzianki. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
#94
Nie. Mi box ma zablokowany bootloader. Nic z tego.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#95
(24-02-2022, 03:55 PM)Tomek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. by rozwiązało problem z bootloaderem?
Odpowiedz
#96
Nie odpalisz CoreELEC na miboxie, jest mnóstwo boxów, które obsługują CE, np C+ 4K BOX, z Chin to większość popularnych jak X96+
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
(24-02-2022, 05:20 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=YTU1MDY5YjMtYzQ4Mi00MTBhLWI2ZDktYTU3Yjc5MWUzYTA4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=fba7664d-42c2-40aa-be25-01084755b488&order=p&stan=nowe&offerTypeBuyNow=1#
Odpowiedz
#98
PROCESOR: RK3318   - Nie nada się

Szukaj czegoś na Amlogic S905x3 lub S905x2 jeśli chcesz na tym Coreelec
Odpowiedz
#99
(24-02-2022, 06:15 PM)jon1022 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Potrzebuję, żeby działało podświetlenie na Netlix, Youtube, Plex itd. 
Na moim obecnym Mi box S działa tylko na youtube przez przeglądarkę.
Odpowiedz
Smile nie zmieniłem swojego opisu - już dawno nie mam tego boxa - usmażyłem go - teraz jadę na box od canal+ z coreelec (ma tylko jedno USB, ale z hubem sobie poradził) - fajny sprzęt za dobrą cenę. No i androidTv w zestawie w razie w
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości