Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ambilight na zwykłym boxie... [Coreelec]
#41
Zwróćcie uwagę na dostęp przez API - mi HyperionControl nie chciał się łączyć - musiałem wyłączyć uwierzytelnianie kluczem.
A backup to podstawa. Dobry skrypt i na coreelec robi się codziennie sam.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(07-04-2020, 10:11 AM)Tomek napisał(a): Zwróćcie uwagę na dostęp przez API - mi HyperionControl nie chciał się łączyć - musiałem wyłączyć uwierzytelnianie kluczem.
A backup to podstawa. Dobry skrypt i na coreelec robi się codziennie sam.

No przecieczesz mam od Ciebie skrypt Smile  Tylko odrobinę przerobiony na własną modłę. A tak poważnie niech znajdzie się jakiś kamikadze i puści to i opisze jak se z tym poradził razem z plikami. Tomek tak tak myślę o Tobie. Kto jak kto,ale to Twój project, namówiłeś nas na te światełka Wink  ok wiem że nie do końca Twój,ale jednak byłeś pierwszy tutaj. Pewnie i ja bym mógł to zrobić,ale było by potem więcej pytań niż opisu. Kobieta mi mówi że co jak co, ale nie umiem tłumaczyć. I to co mówię, to tylko ja rozumiem, albo kosmici Wink
Odpowiedz
#43
Tu nie ma za bardzo co opisywać. Jeśli nie zrobiłeś kopii to i tak nic ci nie pomoże. Jeśli zrobiłeś kopie, to jesteś w stanie to ogarnąć sam.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#44
U mnie przestał działać Hyperion control i mimo wyłączonego działania w menu Kodi dalej świeci. Co mnie troszkę wkurza bo boxa na noc nie chce wyłączać bo działa jeszcze na nim kilka usług i światełka świecą...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#45
Bo się nie łączy prawidłowo. W hyperion.ng na stronie wyłącz API authentication (oba) w sekcji Network. Następnie wyłącz i włącz hyperion control. przy korzystaniu z api authentication też nie chciało mi działać. Obecnie śmiga

[Obrazek: a204e9740253695711e64bb4d2073f0b.png]

Podziękowali: sky02
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#46
Dzięki Tomek i właśnie o to chodziło Smile Dla Tych co to dalej nie pomogło i bździły 4 diody. 
Wchodzimy na hypierion / LED Hardware / zakładka Led Leyout /Reverse direction i zapisać. Restart i wtedy już wszystko wróci do normy. Nie wiem czemu i jak, ale potem będzie wszystko działać. Reverse direction będzie już odznaczony a światełka będą działać poprawnie razem z reakcją na pilota. Przypuszczam że Input position mam 110. Pozdrawiam Smile

Przechwytywanie1.PNG
Przechwytywanie2.PNG
Przechwytywanie3.PNG
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(07-04-2020, 10:11 AM)Tomek napisał(a): Zwróćcie uwagę na dostęp przez API - mi HyperionControl nie chciał się łączyć - musiałem wyłączyć uwierzytelnianie kluczem.
A backup to podstawa. Dobry skrypt i na coreelec robi się codziennie sam.

a który dodatek polecany jest do backupy?? pytam się, co by ameryki na nowo nie odkrywać
Odpowiedz
#48
@Tomek i @sky02 moglibyście wrzucić printscreeny z waszych konfiguracji "Capturing Hardware" bo u mnie coś jest nie tak od jakiegoś czasu i nie mogę dojść o co kaman.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#49
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#50
Dzięki ale i tak na moich światełkach nadal pokaz slajdów. Straszne opóźnienie i brak płynności. Sad
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości