Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android box problem z HDR
#1
Witam wszystkich.

Borykam sie z pewnym problemem juz od pewnego czasu. Mam Thomson 55UD6696 tv i do tego podpiety android box. Rozchodzi sie o to ze nie dziala mi HDR podczas odtwarzania czegokolwiek przez android boxa.

Mialem swego czasu boxa bodajze na andku 7.x i wszystko tam dzialalo. Wlaczalem film cyk pojawialo sie OSD na tv ze HDR wlaczony i baja... ogladalo sie. Ale boxik sie grzal i przycinal po pewnym czasie.

Zmienilem na 1szego boxa z andkiem 9.0 i na nim wogole nie dzialalo juz HDR. YT czy Kodi ... NIC ... zero reakcji jak odtwarzalem filmy kodowane z HDR. YT zero. Probowalem rozne kable,... nic. Sprawdzalem czy z TV cos nie tak. YT smiga pieknie w HDR. Netflix tez.
Mysle sobie ze to pewnie wina boxa... kupie nastepnego Wink

Nowy box smiga az milo tez na andku 9.0. I uwaga pojawila sie opcja w ustawieniach boxa wlacz HDR, SDR lub auto. Gdy przelacze sam na HDR to cyk tv wyrzuca na OSD HDR wlaczone i ok. Ale na auto nie ma cholery..... OCB.... ?

Pomozcie bo nie wiem co robic, przeciez nie bede kupowac nastepnego android boxa w nadziei ze cos bedzie w koncu dobrze ustawione. Fajnie by bylo wiedziec gdzie jest problem Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Jaki to TV Box?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
H96 Mini H6 Allwinner H6 4 GB RAM 32GB ROM 5G WIFI bluetooth 4.0 Android 9.0

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Czyli mam kupic nastepnego boxa az to zacznie dzialac ? Sad

Moze ktos poleci jakiegos gdzie dziala dobrze wysylanie sygnalu HDR do tivika Sad
Odpowiedz
#6
o sorry nie widziałem, że napisałeś jaki to box

Obawiam się, że może to być przez ten procesor, który w nim siedzi. Nie mam z nim doświadczenia ale wszystkie od amlogic czyli s905x, s912, s905x2 czy s922x nie mają problemu z HDR czy to w androidzie czy to w CoreELEC.

A jeszcze czy sprawdzałeś inne porty/kabel z tym nowym boxem?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości