Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista m3u na Pastebin
#1
Wrzucam listę m3u na Pastebin, następnie wpisuję do dowolnego odtwarzacza adres do tego pliku na Pastebin i oglądam telewizję.
Tak kiedys było, a teraz nie mogę tego ogarnąć, ktoś pomoże?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
jaki jest z tym problem?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Taki, że teraz to nie dziala.
Wiem ze powinienem uzyc linku np. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (chyba tak to lecialo) np do VLC i powinno dzialac, a nie dziala
Odpowiedz
#4
Pastebin z automatu banuje teraz pliki z treścią jak m3u.

"This page is no longer available. It has either expired, been removed by its creator, or removed by one of the Pastebin staff."

Użyj jakiej np By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. wtedy możesz dostać RAW plik By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Super, o coś takiego mi chodziło.
A teraz druga sprawa z tym związana: chcę umieścić tu listę m3u, ktorej wlasciciel dopuszcza ogladanie tv na jednym tylko urzadzeniu. Czy jesli kilka osob bedzie używać tego adresu na roznych urządzeniach to wlasciciel bedzie widział tylko IP gdzie jest ta lista, czy jednak zobaczy adresy uzytkownikow i zbanuje konto? Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi Smile
Odpowiedz
#6
Nie - będzie widział IP adresu z którego jest wywoływany strm - czyli zobaczy różne adresy korzystające z tej samej listy - ban murowany.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Szkoda. Myslalem ze zadziała to podobnie jak VPN, ktory przekazuje dostawcy inny adres IP
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości