Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodawanie do biblioteki-problem
#1
Witam, to mój pierwszy post i proszę o pomoc,jestem totalnie zielony w temacie KODI.
Posiadam Nvidię Shield TV zainstalowany Kodi w najnowszej wersji chyba 18.4
Mam podłączony dysk przenośny z  filmami i chciałbym dodać je do biblioteki, ale najeżdżając na dany film i rozwinięciu menu nie ma linijki "dodaj do biblioteki"
Mam również wgraną wtyczkę CONVENANT(aktualnie nie odnajduje mi żadnych filmów w sieci).
  • Proszę w ogóle o poradę linki ,co i jak wgrać ,aby utworzyć bibliotekę, pokatalogować filmy ,ściągnąć do nich okładki i opisy.
  • Czy jest możliwość , aby filmy z laptopa przesyłać po wifi na dysk przenośny podłączony właśnie do player Nvidia Shield TV?Może ktoś zechciałby podesłać taki mini poradnik, albo link do takiego startu w KODI.Będę b. wdzięczny za wszelką pomoc.Adam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Na przyszłość troszkę poszukaj. Tu masz temat dot. biblioteki:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wywal covenant i repo z którego je instalowałeś. Najlepiej podaj jakie masz repozytoria.
Zainstaluj Fanfilm. Poradnik na stronie kwp
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Poczytaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Dzięki, na spokojnie zapoznam sie z  jak przygotować bibliotekę ,jeszcze raz przepraszam za swoje lenistwo, zainstalowałem już Fanfilm i wywaliłem Convenant.
Odpowiedz
#5
Wywal też repozytorium z którego zainstalowałeś covenant. Może być niebezpieczne
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości