Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NBA League Pass za 55zl/rok
#1
Oferta dla fanów NBA, roczny dostęp do wszystkich meczów nowego sezonu oraz bogatego archiwum za ok 55zl(999 rupii indyjskich) lub miesięczny za 5.5zl (99 rupii).

Dlaczego podaję w rupiach? Ano dlatego że konto NBA league pass trzeba założyć z indyjskiego IP wykorzystując jakiś serwer VPN w Indiach. Dostępna jest apka na androida i Android TV. Można oczywiście oglądać na kompie. Jest też wtyczka do Kodi w podstawowym repo samego Kodi. Niestety na chwilę obecną nie pokazuje meczów przedsezonowych.

Minus? Żeby móc oglądać w apkach samo logowanie do apki musimy wykonać przez indyjski VPN. Po zalogowaniu wyłączamy VPN i oglądamy już bez vpna. Natomiast by móc coś obejrzeć w Kodi video musi wystartować przez vpna potem można wyłączyć i oglądać normalnie. Nie wiem czy będzie tak działać live.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(12-10-2019, 10:07 PM)farben napisał(a): Oferta dla fanów NBA, roczny dostęp do wszystkich meczów nowego sezonu oraz bogatego archiwum za ok 55zl(999 rupii indyjskich) lub miesięczny za 5.5zl (99 rupii).

Dlaczego podaję w rupiach? Ano dlatego że konto NBA league pass trzeba założyć z indyjskiego IP wykorzystując jakiś serwer VPN w Indiach. Dostępna jest apka na androida i Android TV. Można oczywiście oglądać na kompie. Jest też wtyczka do Kodi w podstawowym repo samego Kodi. Niestety na chwilę obecną nie pokazuje meczów przedsezonowych.

Minus? Żeby móc oglądać w apkach samo logowanie do apki musimy wykonać przez indyjski VPN. Po zalogowaniu wyłączamy VPN i oglądamy już bez vpna. Natomiast by móc coś obejrzeć w Kodi video musi wystartować przez vpna potem można wyłączyć i oglądać normalnie. Nie wiem czy będzie tak działać live.

Polecisz jakiegoś VPN'a na telefon? Jak wrzuciłem tunelbear to mi nie pozwalało zapłacić przez telefon - nie mialem opcji paypal ani nic
Odpowiedz
#3
Kup sobie NordVPN za ok 0,50$ na 6-12 miesięcy. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości