Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej opłacalny tv box
#11
Witam.
Sorki, że się doczepie ale nie ma co zakładać chyba nowego tematu. Ostatnio trafił do mnie smart tv i przy okazji zacząłem tam oglądać iptv od teleelevidenie, wcześniej miałem podłączony komp pod tv i oglądałem przez kodi na kompie.
Komp się zepsuł bo już leciwy był i się zastanawiam właśnie nad boxem. Po przeczytaniu chyba połowy internetu dalej nie wiem co zrobić, wszędzie jest mibox i kodi ale jakoś opinie są podzielone. Tu występuje temat tego coreeleca i to mnie zastanowiło.
Zależy mi głównie na iptv i na tym aby bez zbędnych programów i aplikacji ta iptv otworzyć.
Poradzicie coś?


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
Świetna okazja dla kogoś kto nie ma boxa a chce mieć boxa za małe pieniądze o dobrych parametrach i nie potrzebuje wifi oraz certyfikacji:
Koszt 25$: Tanix TX9S S912 2GB/8GB z 1Gb LAN 2xUSb 2.0 i slot na karty SD

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
(02-11-2019, 03:50 PM)farben napisał(a): Tanix

Ktoś tutaj celuje wyraźnie w polskich nabywców. Tongue
Odpowiedz
#15
Z tą ceną i tymi parametrami (wydajny procesor, 2GB ramu i 1Gb LAN) aż się prosi żeby dokupić szybką kartę i postawić na nim coreelec Smile Myślę że złapią nie tylko polskich nabywców Smile
Odpowiedz
#16
Chyba czegoś takiego szukałem. Nigdy nie stawiałem coreelec a chciałbym to opanować.
Używam teraz kodi na leciwym laptopie i chciałbym przesiać się na boxa. Ale dla testów i nauki nie chcę nic drogiego. Tylko co znaczy dokupić szybką kartę?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Kartę klasy 10 ale w sumie to bez znaczenia bo lepiej wgrać CoreELEC do pamięci wewnętrznej urządzenia.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
Chyba wezmę i jeszcze przy okazji zapytam no na device tree coreelec nie ma konkretnego tego modelu urządzenia. Będzie działać np na Tanix TX9 Pro S912 2G czy jak.
Odpowiedz
#19
Któryś dopasujesz, będziesz musiał sprawdzić który zadziała.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości