Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm się zawiesza
#1
Od wczoraj fanfilm łapie freeze przy szukaniu źródeł dla filmów. Wyczyściłem cache i providerow ale cały czas jest to samo
Timeout ustawiony na 10 sekund
Wczoraj czekałem 10 minut żeby mi znalazło 5 źródeł a przeszukiwali ponad 30 bas z czego na 29 się zawiesiło o szukało 
Kodi najnowszy
Wciśnięcie anuluj nic nie daje, nie wyrzuca do znalezionych źródeł

Szukam źródeł i wywala na tym samym filmie na pozostałe źródła: 30

Cały czas tak samo. Stoi i stoi i nic się nie dzieje. Inie wiem nawet które mam wyłączyć
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jaka wersja fanfilm, jaki sprzęt.
Spróbuj wyłączyć fili - strona padła.
Możliwe że wiesza się też na jakimś angielskim scraperze. Najłatwiej wychwycić to jednak metodą prób i błędów wyłączając poszczególne scrapery. I tak większość się dubluje w źródłach. Ja korzystam z alltube, CDA, cdax, segos, filmwebboster, i tb7. Znajduje mi wszystko czego szukam.

Sprawdziłem teraz na czystym kodi (2-3 wtyczki), FanFilm z domyślnymi ustawieniami - wyszukanie filmu gladiator zajęło jakieś 30-40 sekund - 225 źródeł. Przeszukiwane wszystkie polskie.
Zarzuć logami (uruchom kodi ponownie, spróbuj odpalić wyszukać film).
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Hej, pytanie może i z tych prostych ale jak wyłączyć te niechciane źródła bo u mnie sytuacja jest podobna tylko film włącza się na chwilę i wyłącza. Może problem tkwi w tym, że kodi narazie na win śmiga?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
To zupełnie inny problem. Jak film się zaczyna odtwarzać to fanfilm nie ma nic do tego, to już kodi odtwarza. Źródła nie mają tu nic do tego.
Sprawdź czy masz aktualną wersję fanfilma, zarzuć logami itp.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Wersja raczej aktualna bo instalowana z poradnika, co do logów to gdzie się znajdują?
A film zaczyna się odtwarzać w sensie, że u góry w prawym rogu jest ikonka "play" mija chwilą i nie idzie dalej, film jako obraz nawet nie zaczyna się odtwarzać.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Czyli dalej nie problem z fanfilmem tylko z resolverem albo martwym źródłem. Podaj jaki to film i jakie źródło i jaki hosting wybierasz.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No nie wiem w czym problem, powiedzcie tylko z jakich źródeł warto korzystać i gdzie to ustawić.

Drugie pytanie odnośnie napisów, czy jest jakaś działająca wtyczka która pobiera polskie napisy?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
Źródła ustawiasz w ustawieniach fanfilm - źródła. Zostawiasz włączone te, z których korzystasz, te które dla ciebie są wartościowe. Jedni wolą więcej linków, inni lepszą jakość, innym nie zależy na serialach. Sam to musisz ustalić. Ja korzystam z vodgo, alltube, filmwebboster, tx7, CDA, CDA-hd, cda-tv,, 3filmy, otube
Ale to nie ma nic wspólnego z twoim problemem. Jak już wybierzesz host do odtwarzania to fanfilm nic nie robi. Role przejmuje resolver a potem kodi. Problem leży raczej w martwych linkach lub w resolverze (tu raz po raz wychodzą poprawki). Jeśli nie podasz dokładnie co chcesz oglądać, nie będziemy w stanie sprawdzić tego.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
No to np. MIDWAY, szukajkatv, vidoza, 720p.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
Szukajka często prowadzi do martwych linków.
Ten film bez problemu mi odtworzyło z szukajki i vidozy. Jakość koszmarna kinówka dla masochistów.
Podaj jaką masz wersję fanfilm i resolvera
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości