Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MECOOL M8S Pro + Android TV
#1
Witam

Zakładam nowy temat ponieważ mam pytanie. Jak wiadomo, do tego urządzenia można zainstalować nieoficjalny Android TV, ale można wyczytać informacje, że nie do każdej wersji. Jak rozpoznać bez rozkręcania obudowy do której wersji można, a do której nie? Z góry dziękuję.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(27-10-2017, 12:09 PM)robert32 napisał(a): Witam

Zakładam nowy temat ponieważ mam pytanie. Jak wiadomo, do tego urządzenia można zainstalować nieoficjalny Android TV, ale można wyczytać informacje, że nie do każdej wersji. Jak rozpoznać bez rozkręcania obudowy do której wersji można, a do której nie? Z góry dziękuję.

Chyba żartujesz? Przecież wystarczy odkręcić 4 śrubki, jak ci się nie chce tego robić to nawet się nie zabieraj za wgrywanie androidtv bo innej możliwości nie ma.
Odpowiedz
#3
Skąd wiesz, że mi się nie chce? Może chcę zachować gwarancję? Nie podniecaj się tak, bo ci żyłka pęknie.

EDIT: wszystko się udało bez problemów Smile
Odpowiedz
#4
nie dość, że spamujesz na forum to jeszcze bezczelny. Ciekawa jaka gwarancja heh
Odpowiedz
#5
Jak nie rozumiesz, co to jest gwarancja, to ja Ci nie pomogę. Masz dwie wypowiedzi, w tym dwie, które nie wnoszą nic do tematu. Idź trollować gdzie indziej. Słownik języka polskiego też by Ci się przydał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości