Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obejrzane w FanFilm
#11
(30-10-2019, 01:27 PM)Jaca napisał(a): w kodi to wygląda prawie tak : mam dom (ale kibla nie mam) (nawet mojej własnej publicznej)

Nie bardzo rozumiem ten wpis.

Ale wracając do tematu to myślę, że wtyczka gdzieś musi w jakimś pliku przechowywać te informacje, skoro nie mając konta i przy braku synchronizacji trakt oznacza obejrzane pozycje. Byłoby super, gdyby był to plik, który można by było skasować (już nie mówiąc o dodatkowej opcji w narzędziach do czyszczenia tego - tak jak cache czy historię)
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Spróbuj zmieniać nazwę pliku library.db na inną (nie kasuj, bo inne funkcje mogą paść) z katalogu:
/home/tomasz/.kodi/userdata/addon_data/plugin.video.fanfilm/library.db
To jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
(02-11-2019, 06:40 AM)Tomek napisał(a): Spróbuj zmieniać nazwę pliku library.db na inną (nie kasuj, bo inne funkcje mogą paść) z katalogu:
/home/tomasz/.kodi/userdata/addon_data/plugin.video.fanfilm/library.db
To jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy...

Zgodnie z sugestią przetestowałem zaproponowane działanie lecz ono nie rozwiązało problemu. Próbowałem też usuwać wszystkie pliki prócz katalogów wewnątrz ale to również nie pomogło.

PS: Domyślnie podczas uruchomienia mam ustawione następujące komendy:
rm /home/osmc/.kodi/userdata/Database/Epg12.db &
rm /home/osmc/.kodi/userdata/Database/MyMusic72.db &
rm /home/osmc/.kodi/userdata/Database/MyVideos116.db &
rm /home/osmc/.kodi/userdata/Database/TV32.db &
rm /home/osmc/.kodi/userdata/Database/Textures13.db &
rm /home/osmc/.kodi/userdata/Database/ViewModes6.db &
rm -r /home/osmc/.kodi/userdata/Thumbnails &
więc Kodi na pewno nie pobiera tych informacji z pliku MyVideos116.db

Zastanawiam się gdzie to może być (w którym miejscu "śmieci"), skoro wszelkie znane lokalizacje tego nie przechowują.
Odpowiedz
#14
a zarzuć logami...
Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
Przed chwilą sprawdzałem. Działa.
Pewnie używasz jakiejś archaicznej wersji sprzed kilku lat...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
(04-11-2019, 06:28 AM)Tomek napisał(a): a zarzuć logami...
Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy...

A w którym miejscu są przechowywane?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Windows Desktop: %APPDATA%\Kodi\kodi.log
Windows Store: %LOCALAPPDATA%\Packages\XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p\LocalCache\Roaming\Kodi\kodi.log
Linux: $HOME/.kodi/kodi.log
mac OS: /Users/<user_name>/Library/Application Support/Kodi/kodi.log
Android: <data | sdcard | storage>/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/temp/kodi.log
iOS: /private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/kodi.log
OpenELEC: /storage/.kodi/kodi.log
OSMC: /home/osmc/.kodi/temp/kodi.log
XBian: /home/xbian/.kodi/temp/kodi.log

Tylko uruchom na nowo kodi, odpal jakiś film w fanfilm i poczekaj aż się zaznacz jako obejrzany.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
Przesyłam plik: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
(28-10-2019, 01:41 PM)Tomek napisał(a): Wtyczka nie zapisuje tego nigdzie - stan obejrzenia jest zapisywany przez kodi a nie przez wtyczkę. Plik ten znajduje się w katalogu profilu kodi, w podkatalogu Database i ma nazwę: MyVideosXXX.db (xxx - inne dla różnych wersji kodi)

Nie jestem pewien na 100%, ale nie znalazłem w tym pliku info o obejrzeniu. Wygląda na to, że zapisywane jest w nim każde odtworzenie pliku czy strumienia i to wielokrotnie.

Ja mam inny problem z "obejrzane w FanFilm". Jakiś czas temu przestała działać funkcja "Obejrzane w FanFilm". Odcinki seriali nie były oznaczane jako obejrzane. Okazało się, że winna jest wtyczka metahandler (jest w zależnościach FanFilm) autorstwa Eldorado. Aktualizacja z wersji 3.0.3 do wersji 3.0.4 powoduje występowanie tego problemu. Po powrocie do wersji 3.0.3 było OK, ale tylko do jakiegoś czasu. Teraz już ta funkcja nie działa wcale, albo działa dziwnie oznaczając jako obejrzane np. jeden odcinek z sezonu i to niekoniecznie pierwszy.
W menu kontekstowym oprócz "Obejrzane w FanFilm" jest jeszcze "Oznacz jako obejrzane" i ta funkcja także nie działa albo działa jak chce (jedne elementy są oznaczane ptaszkiem w kwadracie a inne nie).
Kodi mam na CoreELEC na karcie i na pamięci box'a a także na laptopie pod Win 10 - efekt jest ten sam.
Nie ma również znaczenia czy FanFilm jest w nakładce na Kodi (np. Cherry TV) czy tylko na samym Kodi.
Ktoś coś wie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości