Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm i biblioteka seriali
#1
Witam, czy da radę jakoś ustawić kodi lub fanfilm tak aby co jakiś czas sprawdzał dostępność nowych odcinków serialu i automatycznie dodawał do biblioteki.
W wtyczce Netflix jest taka możliwość czy w fanfilmie także a ja nie widzę tej opcji?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zintegruj go z kontem na trakt.tv (Fanfilm-narzędzia-autoryzacja trakt), dodaj oglądane seriale na trakt.tv, oznacz które oglądałeś - jak tylko na trakt pojawią się nopwe odcinki, będą też dostępne w FanFilm (ale nie oznacza to że źródła będą dostępne).
Wielu filmów na trakt nie ma, albo mają nie mają pełnej bazy (ale i tak nic lepszego nie ma)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Kurcze brakuje w fanfilmie jakiejś opcji aktualizacji biblioteki. Zrobiłem tak jak pisałeś z tym trakt.tv i okey. Tylko mam problem bo jak odcinek obejrzę na kodi i pokazuje że obejrzany to w trakt.tv nie zmienia się na obejrzany, na dodatek po jakimś czasie w kodi ten odcinek też pokazuje mi się jako nie obejrzany
Odpowiedz
#4
U mnie działa bez problemów. Spróbuj ponownie autoryzować konto w trakt.

A spróbuj jeszcze zainstalować wtyczkę trakt - jako osobną wtyczkę - mam od siebie od lat (jeszcze zanim zacząłem używać FanFilm) nawet nie wiem czy to nie ona jest odpowiedzialna za prawidłowe oznaczanie obejrzanych..
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Ja za to znów mam taki problem, że nowy odcinek dodaje mi do biblioteki FanFilm, ale nie pobiera o nim informacji i ciągle jest w srtm. Jak ręcznie przeszukam zawartość to wtedy dodaje (nawet jak jestem w folderze kodi SERIALE to po kliknięciu aktualizuj biblioteke nic sie nie dzieje). Mam najnowsze Kodi i FanFilm, korzystam z TvDB. Przeinstalowałem na nowo kodi już bez trakt, ale to samo. Nawet jak dodam np the walking dead do bilbioteki to nie dość, że dodał mi do biblioteki tylo sezony 1,4,5,6,7 to jeszcze nie pobrał o nich informacji i tym samym nie miałem ich w głownym menu w zakładce seriale.
Odpowiedz
#6
Ze scraperów z doświadczenia do seriali lepszy jest TVDB (w oficjalnym repo). Przed chwilą sprawdziłem na tym serialu - dodał mi wszystkie 10 sezonów.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zauważyłem że korzystasz z TVDB dopiero teraz...
Musiałbyś pokazać logi po próbie dodania serialu. Ustawienia masz standardowe?
W Kodi dodałeś ścieżkę do katalogu w którym FanFilm zapisuje seriale?
(sory za takie pytania, ale często zapominamy o najprostszych rzeczach).
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Przeinstalowałem jeszcze raz i przy określaniu zawartości folderu nie zaznaczyłem, że w folderze jest tylko jeden serial i poszło. Dziwne, ponieważ wydaje mi się, że zawsze to zaznaczałem.

Macie problemy przy importowaniu kolekcji z trakt? Mi wiele filmów i seriali błędnie przypisuje np dodaje mi House of Elliot chociaz nawet nie wiem co to za serial. Runaways dodaje mi jednocześnie te Marvela jak i jakieś z lat 80.

Co do dodawania automatycznie nowych odcinków sprawdzę to dopiero w poniedziałek/


PS. Jaką masz skórkę?
Odpowiedz
#8
Aura z własnymi modyfikacjami.
Ja zawsze wskazuję ogólny folder, a nie poszczególne seriale. Mam folder seriale, w niego wrzucone kilka seriali z fanfilm, oraz folder seriale_netflix i tam dużo więcej.
Co do trakt. Też tak czasem miałem. Wystarczy wtedy na stronie trakt ręcznie usunąć jakiś dowolny film a następnie ponownie autoryzować w fanfilm. Chociaż od kilku miesięcy nie miałem tego problemu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
tzn. ja też wskazuje tylko ogólny folder "Seriale"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości