Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KUPIĘ] Czy warto?
#1
Jak w temacie, warto używany?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja podobnego używam do dziś i działa z tym, że na CoreELEC bo android trochę przymulał.
Nie lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś z procesorem s905x2 lub s912?

Tak czy siak działać będzie, bez szału ale będzie. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Właśnie chodzi tylko i wyłącznie o kodi i instalacja coreelec, 4k napewno nie będzie, głównie aby się nie cięło. Patrzę na używane bo głównie trzeba ściągać zza wielkiej wody a teraz ostro się za to wzięli.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
No to bierz Smile Ale jest spora różnica w prędkości działania z s905x, a s905x2 co może potwierdzić @Tomek bo się niedawno przesiadł Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Różnica jest. Wcześniej na s905x z coreelec w pamięci było całkiem nieźle. S905x2 z karty działał wyraźnie szybciej, zwłaszcza przy scrapowaniu biblioteki, przy wyszukiwaniu w fanfilm. A już wrzucenie coreelec do pamięci na s905x2 zrobiło demona... Naprawdę jest super.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Ok, jeżeli działać będzie o wiele szybciej to warto dopłacić. Czy możecie coś polecić z "polskiej" dystrybucji?
Bo jeżeli nie to zostaje chyba tylko opcja z GearBest ale tam może być podatek doliczony. Jeżeli zamieszczę się w 200 zł to będzie miło.
Wcześniej widziałem jakąś zakładkę z boxami ale teraz nie mogę znaleźć.
No i jeszcze pytanie, czy da się obsłużyć jednym pilotem tv i boxa? Tv mam Sony.

Dobra, skorzystam chyba z GB. I takie opcje cenowe
Xiaomi X96 Air Smart Android 9.0 TV Box - China EU Plug 4G with 32G By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

MECOOL KM9 Pro Classic Google Certificated Voice Control Android TV Box - Black EU Plug By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

MECOOL M8S PRO L 4K TV Box with Voice Remote Control - Black 3GB RAM+32GB ROM EU Plug with Voice Remote Control By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

MAGICSEE N5 Max TV Box - Black 2GB RAM+16GB ROM UK plug By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wszystko około 40 dolców.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
W moim podpisie masz fajnie działający zestaw z polskiej dystrybucji, sam używam od kilku miesięcy - z jednym małym problemem (padł port HDMI), ale polski support zrobił swoje i wymienił boxa. Pilot z tv działa z nim bez problemu (czasem po przełączeniu źródła trzeba poczekać 10 sekund na zestawienie połączenia).
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
No dobra, po przejrzeniu parametrów wybór padł na Mecool KM9 Pro.
Co wy na to?
Edit, jest temat o tym boxie i chyba będzie lipa, głównie zależy mi na iptv a tu jeden z użytkowników pisze o przycinaniu obrazu.
Odpowiedz
#9
Czy jest duża różnica między tym Tanix TX9S S912 2/8GB TV Box Mecool? WiFi mi nie potrzebne bo i tak będzie podpięty kablem. Bo jak tylko wifi to chyba warto tego Tanixa wziąć.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
Mam tego Mecoola Km9 PRO i nie ma problemów z przycinaniem.
Co do tego drugiego wynalazku to słabszy procesor i zbyt mało pamięci wewnętrznej.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości