Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide 9.0.9 chciałbym podpytać :)
#1
Witajcie

Dla autora/ów wielkie "glory and aprobateSmile dodatek znany mi chyba od zawsze, ze strony mods-KODI pobierałem go od "stu" lat, teraz właściwie używam Simple IPTV ale m-TVGUIDE potrzebuje do Cyfrowy Polsat GO bo do Simple IPTV nie umiem, bądź nie ma takiej możliwości aby zaimportować listę kanałów. Tak czy owak mam kilka problemów na Windows 10. na LibreELEC RPI4 i LibreELEC Generic jest w miarę OK. Wszedzie to KODI 18.7 a m-TVGUIDE od dzisiaj 9.0.9.

1. Taki komunikat jak poniżej potrafi "utrzymywać się" nawet i minutę a przeciążony zbytnio nie jest tylko CPGo czyli jeden serwis

[Obrazek: ciU2GsNl.jpg]

2. Jak być może widać używam skóry Aeon Nox: SiLVO czcionki się pobrały itd, itp na Windows jednak od czasu do czasu przełączam KODI w tryb okna normalnie jak nakazali "\" i po powrocie czcionka się "sypie"

PRZED
[Obrazek: 0eFwQzil.jpg]

PO
[Obrazek: w390Nspl.png]

3. Nagrywanie, importują się aplikacje do nagrywania wszystko wydaje się być OK, ale włączam nagrywanie dostaję stosowny komunikat że rozpoczęte
po jakichś 10-20 sekundach że zakończono nagrywanie, a na dysku ani śladu ?

[Obrazek: NSjkcvAl.jpg]

Pomyślałem że być może to kwestia Windows, który niezbyt "lubi" jak mu grzebać w folderach specjalnych, pobrałem FFMPEG i RTMPDUMB ręcznie wgrałem do katalogu na dysku główny i gdy je wskazuję to info że zaimportowany ok ale efekt nadal ten sam czyli nie nagrywa  Sad

Więcej "grzechów nie pamiętam" Smile jeśli to możliwe proszę o jakąś pomoc, bo niezależnie od dyskusji w DB ja nagrywać sobie lubię i już Smile

ps.
Jakby jeszcze kiedyś dodać telewizje od PLAYER to byłby już szczyt szczęścia chyba Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
U mnie FFMPEG trzeba było dodać 2 razy żeby załapało.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości