Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z telewizją w kodi
#1
andreass2@interia.plWitam , od pewnego czasu a właściwie odkąd zmieniłem dostawce internetu mam problem z z oglądaniem telewizji  kodi wersja 18.6 . Wcześniej miałem 30 Mb/s obecnie mam 100  Mb/s, chodzi o to że TV się zamraża albo wraca do menu kodi tak jest parenaście razy na dzień.
Mam zainstalowaną wtyczkę Ares Wizard i co jakiś czas czyszcze wszystko , nawet wykupiłem subskrypcję VPN bo myślałem że prowider blokuję dostęp , ale nie i teraz nie używam VPN ponieważ nie widzę różnicy a i ping jest niższy po wyłączeniu VPN.
Bardzo proszę o wskazówki w rozwiązaniu mojego problemu , dziękuję
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Po pierwsze na nowo postaw kodi i wtyczki z forum samodzielnie. Wywal ten cały Ares Wizard bo to syf. VPN do tv nie potrzebny i jaka to w ogóle telewizja?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#3
ares usunięty ,zainstalowałem EZ Maintenance wyczyściłem i teraz dużo lepiej

a czy EZ Maintenance to też syf czy może być
Odpowiedz
#4
Lepiej. Mamy go nawet w repo kodi. Chociaż nie rozumiem po co w ogóle te wtyczki...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
a podobno kodi 18.7 ma jakieś problemy ,czy to prawda

a jak odinstaluje kodi i zainstaluje na nowo ,chciałbym zostawic ustawienia paru rzeczy...czy wystarczy skopiować plik userdata i potem podmienić?
Odpowiedz
#6
moje podejscie jest takie, jak coś działa nie naprawiaj, nie ma co na siłe wszystkich aktualizacji wgrywac, mam taki odwieczny problem z nowymi pracownikami, co siedza cały dzien wszystko aktualizuja, a potem tylko sie telefony urywają
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
ok ,rozumie dzięki
Odpowiedz
#8
Jeszcze mam jedno pytanie ,co powodem może być i od czego zależne jest że w kodi kanały iptv TV wczytują sie wolno po około 6-7 sekund czasami 10 s łącze mam 100 mb/s ,dziękuję
Odpowiedz
#9
Wczytują się wolno po wybraniu kanału czy ogólnie ładowanie listy tyle trwa?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
Wczytują się wolno po wybraniu kanału

choć ładowanie listy zatrzymuje się na jednym programie i też stoi jakiś czas.
Chodzi o to jak przyspieszyć to wszystko ,bo wczytywanie np. WP Pilot z wtyczki to trwa wieki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości