Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Advance emulator launcher retroarch pomocy
#1
Witam, dodałem sobie retroarch na windows, skonfigurowałem advance emulator launcher.
Po kliknięciu w ikonę gry włącza mi się retroarch, lecz nic więcej. Chciałbym aby wybrana gra z poziomu kodi automatycznie uruchamiała  się w retroarch, powtarzam po wybraniu gry w kodi włącza się tylko retroarch nie ładuje automatycznie gry.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
U mnie odpala bez problemu gry z PSX. Wrzuciłeś do retroarch biosy poszczególnych konsol/komputerów?
Jaki emulator nie odpala, jaka gra?
Tu masz paczkę biosów: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Jeśli możesz @mjw  powiedz coś więcej o tym "retroarch" i "advance emulator launcher" bo nie znam w ogóle tematu a chętnie bym coś takiego uruchomił. Próbowałem z tym co jest w KODI repo ale jakoś marnie mi to wyszło. Jeśli można proszę pięknie o szersze info  Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#4
@p3t3n3t postaram się coś skrobnąć na ten temat. Smile
@Karas220288 jeszcze jedno, czy pobrałeś przed uruchomieniem Kodi w retroarch rdzeń do odpowiedniego emulatora?


aaaa i Advanced Emulator Launcher nie jest już wspierany, zainstaluj to By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
mam tez iagl ale nie wiem jak tam dodac pliki z grami z dysku ktore ja mam. te pobierane z poziomu programu dzialaja.
jak masz skonfigurowany launcher w aem?
mi po wybraniu gry wlacza tylko retroarch i sam musze ponownie wczytac rom, moze tylko jaki argument przy urachamianiu musze wpisac; obecnie jest %rom%
Odpowiedz
#6
@p3t3n3t
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@Karas220288 zaraz zobaczę jak to działa z pobranymi wcześniej.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zacytuję Obi-Wan Kenobi "Cóż, jeśli droidy mogłyby myśleć, nie byłoby nas tutaj, prawda?(org. Well, if droids could think, there’d be none of us here, would there?) Parafrazując gdybym ja umiał to ogarnąć nie byłoby mnie tutaj przepięknie dziękuje, pozdrawiam, niech moc ... i takie tam Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#8
Aha iagl działa mi tylko z retroplayer od kodi.
Na zewnętrznym retroarch gry się nie włączają.
W ustawieniach mam bufor na 10 GB.
Wskazałem plik exe retroarch oraz folder z biosem.
Przestawiłem na external
Odpowiedz
#9
Rdzeń musisz jeszcze pobrać
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Dzięki za zainteresowanie ale czytaj, retroarch z poziomu Windowsa działa, mam rdzenie uruchamiam gry. Z kolei advance emulator launcher skonfigurowałem tak iż tylko włącza retroarch i muszę wczytywać rom ręcznie ( cały czas mówię o grach na moim dysku twardym nie tych z internet archiwe game launcher).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości