Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nc+go
#1
Witam,

pojawił mi się dzisiaj problem z wyczekiwaną przeze mnie od dawna wtyczką nc+go. Dodałem ją przedwczoraj i wszystko działało idealnie. Dzisiaj pojawił się problem z kanałami live - po próbie włączenia któregokolwiek następuje jednie krótkie mignięcie ikonki odtwarzania u góry ekranu po czym nic się nie dzieje. Natomiast treści VOD działają dalej normalnie. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Używam Kodi v18.4 na Meecool KM 9 Pro.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Pomysł jest taki, że trzeba to zgłosić do autora wtyczki czyli @mbebe a najlepiej tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Potwierdzam, że kanały live nie działają. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(18-11-2019, 07:16 PM)nettur napisał(a): Witam,

pojawił mi się dzisiaj problem z wyczekiwaną przeze mnie od dawna wtyczką nc+go. Dodałem ją przedwczoraj i wszystko działało idealnie. Dzisiaj pojawił się problem z kanałami live - po próbie włączenia któregokolwiek następuje jednie krótkie mignięcie ikonki odtwarzania u góry ekranu po czym nic się nie dzieje. Natomiast treści VOD działają dalej normalnie. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Używam Kodi v18.4 na Meecool KM 9 Pro.
Mam od początku to samo, aczkolwiek nie na wszystkich kanałach. Kodi 18.4 na Mibox3
Odpowiedz
#4
Hej. Na wspomnianym przez @mjw gicie pojawiła się wersja 1.2.2 i śmiga już ładnie.
Odpowiedz
#5
Potwierdzam - wersja 1.2.2 działa bez problemów.
Odpowiedz
#6
To prawda, długo wyczekiwana pełnia szczęścia Smile Naprawdę kawał dobrej roboty Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Długo wyczekiwaną pełnię szczęścia, diabli wzięli wczoraj po południu, znowu działa tylko kilka kanałów live Sad
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#8
Niestety potwierdzam, wrócił stary problem..
Odpowiedz
#9
Ostatnia wersja rozwiązała wszelkie problemy. Wtyczka działa idealnie. Brawo mbebeSmile
Odpowiedz
#10
Witam,
Zainstalowałem dzisiaj wtyczkę 1.2.5 na Raspbian Pi. No i mam właśnie taki problem jak opisany powyżej. Po wybraniu kanału live następuje tylko mignięcie i powrót do menu. Pogrzebałem w logach kodi i pojawia się taki komunikat błędu"
ERROR: CCurlFile::FillBuffer - Failed: SSL connect error(35)
ERROR: CCurlFile::Open failed with code 0 for By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.:
ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: License server returned failure
ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: License update not successful (no keys)
ERROR By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.: AddOnLog: InputStream Adaptive: Initialize failed (SingleSampleDecrypter)
ERROR: CVideoPlayer::OpenInputStream - error opening

Czy coś nie tak z moją instalacją?

Pozdrawiam!

EDIT: Przed chwilą sprawdziłem na laptopie z Fedorą 31 - wszystko OK. Czyli coś po stronie Raspbiana. Czy ktoś wie, jak to roziwązać?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości