Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze sterowaniem za pomoca myszki
#1
Uzywam kodi juz od dlugiego czasu glownie na platformie Windows . Ostatnio z powodu problemów ze zrodlami do seriali reinstalowalem kodi na nowo. Wszystkie funkcje dzialalay normalnie jak zawsze ale dzisiaj stracilem mozliwosc sterowania za pomoca myszki. Moze to byc zwiazane z tym ze eksperymentowalem z roznymi skorkami. Obecnie uzywam skorki aura ale po powrocie na skore domyslna nadal nie mam sterowania myszką. Czy są w opcjach kodi jakies ustawienia odnosnie myszki ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Kursor się nie wyświetla?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(20-11-2019, 10:18 AM)mjw napisał(a): Kursor się nie wyświetla?

Zgadza sie. Kursor sie nie wyswietla.
Odpowiedz
#4
(20-11-2019, 03:37 PM)zloty napisał(a): na platformie Windows
Moze to byc zwiazane z tym ze eksperymentowalem z roznymi skorkami.
Kursor sie nie wyswietla.

Kodi => Ustawienia => System => Interfejs => Skóra => Wygląd i działanie => Przywróć powyższe ustawienia do domyślnych => wyjśc z Kodi => restart kompa => sprawdzenie czy widać/działa kursor => informacja o aktualnej sytuacji w przedmiocie problemu na forum

Kodi => System => Usługi => Sterowanie => Zezwalaj lokalnym programom na sterowanie aplikacją => białą kropkę przesuwamy w prawo => wyjść z Kodi => restart kompa => sprawdzenie czy widać/działa kursor => informacja o aktualnej sytuacji w przedmiocie problemu na forum
Odpowiedz
#5
Niestety obydwa sposoby nie pomogły :-(

edit: przywróciłem kopię kodi do ostatniej działajacej i kursora a tym samym sterowania myszką nadal nie mam.

edit2: zauważyłem ze dodatkowe przyciski myszki działają ! Moge sterowac strzałkami na myszce Wstecz, przód. Rolka oraz prawy i lewy przycisk brak reakcji. Kursora nadal nie widać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości