Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MultimediaGo
Drodzy forumowicze, nie wiecie czy istnieje wtyczka na KODI dla użytkowników MultimediaGo?
Odpowiedz
REKLAMA:

Nie istnieje
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

[Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
Zmieniło się coś?
Udało mi się zainstalować Multimedia GO na Mi Box S. Mogę oglądać zwiastuny filmów. Nie mogę się zalogować na konto, bo przyciski menu na górze nie działają.
Wiem tyle, że Multimedia nie wspiera oficjalnie sprzętu typu Mi Box S, pytałem.

EDIT: Uruchomiłem MultimediaGO na Mi Box S bez użycia KODI. Zainstalowałem apkę Mutlimedia Go, podłączyłem myszkę i udało się zalogować (zarejestrować urządzenie do mojego konta). Działa, ale potrzebuje myszki bo apka nie wspiera poprawnie pilota.
Odpowiedz
Witam. Odświeżę temat. Zainstalowałem MMGO na tv(android). Tivi działa jednak mam to samo co kol. sn2f. Jedynie działa pod myszką. Czy coś w tym temacie drgnęło?
Odpowiedz
Cześć. U mnie działa nadal w ten sam sposób. Tzn. z myszką. Poradziłem sobie z tym instalując apkę  Android Remote na Mi box S i na smartfonie. Dzięki temu nie potrzebuję fizycznej myszki, jednak zasada została ta sama. Od tamtej pory aplikacja od Multimedia chyba nawet nie aktualizowała się, więc domyślam się, że nadal nie wspierają Mi Box S. Czasami przypadłoby się lepsze buforowanie (przy słabszym internecie zdarza się, że się kręci kółko) ale trzeba powiedzieć, że mmgo na Mi Box nie zawiesza się. Kiedy zasnąłem z tv, to rano nadal leciał ten sam kanał, więc ok. Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości