Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MultimediaGo
#1
Drodzy forumowicze, nie wiecie czy istnieje wtyczka na KODI dla użytkowników MultimediaGo?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie istnieje
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Zmieniło się coś?
Udało mi się zainstalować Multimedia GO na Mi Box S. Mogę oglądać zwiastuny filmów. Nie mogę się zalogować na konto, bo przyciski menu na górze nie działają.
Wiem tyle, że Multimedia nie wspiera oficjalnie sprzętu typu Mi Box S, pytałem.

EDIT: Uruchomiłem MultimediaGO na Mi Box S bez użycia KODI. Zainstalowałem apkę Mutlimedia Go, podłączyłem myszkę i udało się zalogować (zarejestrować urządzenie do mojego konta). Działa, ale potrzebuje myszki bo apka nie wspiera poprawnie pilota.
Odpowiedz
#4
Witam. Odświeżę temat. Zainstalowałem MMGO na tv(android). Tivi działa jednak mam to samo co kol. sn2f. Jedynie działa pod myszką. Czy coś w tym temacie drgnęło?
Odpowiedz
#5
Cześć. U mnie działa nadal w ten sam sposób. Tzn. z myszką. Poradziłem sobie z tym instalując apkę  Android Remote na Mi box S i na smartfonie. Dzięki temu nie potrzebuję fizycznej myszki, jednak zasada została ta sama. Od tamtej pory aplikacja od Multimedia chyba nawet nie aktualizowała się, więc domyślam się, że nadal nie wspierają Mi Box S. Czasami przypadłoby się lepsze buforowanie (przy słabszym internecie zdarza się, że się kręci kółko) ale trzeba powiedzieć, że mmgo na Mi Box nie zawiesza się. Kiedy zasnąłem z tv, to rano nadal leciał ten sam kanał, więc ok. Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Witam chciałbym się zapytać, czy coś się zmieniło jeżeli chodzi o multimedia go ,czy kiedyś będzie aktywny
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(11-09-2022, 08:32 PM)andi281 napisał(a): Witam chciałbym się zapytać, czy coś się zmieniło jeżeli chodzi o multimedia go  ,czy kiedyś będzie aktywny
Tak, od jakiegoś czasu jest nowa aplikacja TV Smart Go od Vectra. Multimedia została wykupiona przez Vectrę w ubiegłym roku. Nowa apka fajnie działa na MiTV, nie mam co narzekać. Są programy, opisy a także możliwość oglądania historycznych programów.
Odpowiedz
#8
A to jest aplikacja MiTV?gdzie można oglądać multimedia go
Odpowiedz
#9
Pisząc MiTV miałem na myśli urządzenia od Xiaomi z Androidem jako system (Mi box, Mi stick czy telewizory Mi LED). Jeśli posiadałeś kablówkę od Multimedia Polska, a aktualnie od Vectra (wykupiła firmę Multimedia Polska), to jest dla Ciebie aplikacja do oglądania telewizji na urządzeniach Android - smartfonach i tabletach też. Zmieniło się tyle, że ta nowa aplikacja działa dobrze także na urządzeniach z logo Mi, które wyżej wymieniłem. Apka nazywa się TV Smart Go i nie ma nic wspólnego z samym Kodi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości