Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#11
(29-11-2019, 04:11 PM)beken1 napisał(a):
(29-11-2019, 12:38 PM)beken1 napisał(a): czy cos jest nie tak z fanfilm po wybraniu filmu  zaczyna ladowac i zaraz staje po 3 min dopiero dalej idzie co to moze byc? w exodusie laduje szybko bez przerwy

to czemu to tak sie dzieje?

ale to na wszystkich filmach przed aktualizacja fanfilm bylo ok?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Ostatnia aktualizacja zmieniła tylko odczyt danych o serialach. Nie zmieniła nic w odtwarzaniu. Wyczyść może w fanfilm cache (fanfilm-narzedzia)

Podaj jeszcze jaką masz wersję Fanfilm

Sprawdzałem przed chwilą. Fanfilm działa normalnie. To coś u ciebie. Albo stary Fanfilm albo stary resolver. Jak już mówiłem ostatnia aktualizacja (a nawet 2-3) nie miały wpływu na odtwarzanie.

Poza tym - to że tydzień temu było ok, nie oznacza że dziś (piątek wieczór) serwery nie są obciążone. Jak już mówiłem, w momencie wybrania źródła fanfilm już nic nie robi. Role przejmuje resolver a potem samo kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
(29-11-2019, 06:05 PM)Tomek napisał(a): Ostatnia aktualizacja zmieniła tylko odczyt danych o serialach. Nie zmieniła nic w odtwarzaniu. Wyczyść może w fanfilm cache (fanfilm-narzedzia)

Podaj jeszcze jaką masz wersję Fanfilm

Sprawdzałem przed chwilą. Fanfilm działa normalnie. To coś u ciebie. Albo stary Fanfilm albo stary resolver. Jak już mówiłem ostatnia aktualizacja (a nawet 2-3) nie miały wpływu na odtwarzanie.

Poza tym - to że tydzień temu było ok, nie oznacza że dziś (piątek wieczór) serwery nie są obciążone. Jak już mówiłem, w momencie wybrania źródła fanfilm już nic nie robi. Role przejmuje resolver a potem samo kodi.

mam fanfilm 2019.11.25.0.a jak sprawdzic resolver czy dobry czy zly?
Odpowiedz
#14
Wydaje mi się że ci to już tłumaczyłem...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tylko miałeś nick bez 1

Fanfilma masz najnowszego, więc resolver też pewnie (chyba że aktualizacje robiłeś ręcznie a nie automatyczną). Powinno działać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
ResolveURL 6.4.83 nie działa , żaden film nie startuje , dopiero po zainstalowaniu script.module.resolveurl-5.0.36 wszystko wróciło do normy
Odpowiedz
#16
Dziwne. Bo u mnie na 3 maszynach działa.
Natomiast resolver od ptw a ten od jsergio różnią się w niewielkim stopniu. Ten od ptw do niektórych źródeł (m.in. CDA) wykorzystuje moduł request którego jsergio nie chce używać. Kilka innych mniej popularnych w PL też ma poprawki - ale dla polskich wtyczek - fanfilm/mbebe - działa najlepiej
Jeśli jeden ci działa, to drugi też musi

Podejrzewam że masz zaśmiecony cache resolvera i musisz go po prostu wyczyścić a najlepiej w ogóle wyłączyć.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
U mnie na 2 maszynach nie odpala resolverurl na wersji 6.4.83 a na wersji 5.0.36 odpalają linki , testowałem na filmie "Anioł w ogniu" , cache resolvera wyczyszczony i wyłączony
Odpowiedz
#18
yhm - a możesz podać z jakiego hostingu - widzę że clipwatching ma problem...
Zgłoszę gdzie trzeba... Jeśli masz jakieś inne to podrzuć.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#19
Tylko z tego hostingu clipwatching znajduje i z nim jest problem w tym filmie , w innych filmach też jest problem z innymi hostingami nie jestem w stanie teraz ci powiedzieć którymi bo mam wersje 5.0.36 i odpala wszystko , ale w tamtej wersji 6.4.83 rzadko który film odpalał jakikolwiek link
Odpowiedz
#20
W ogóle mi tego nie znajduje - czy to chodzi o to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie chciał mi wyszukać po tytule polskim, dopiero po angielskim ruszył... i pokazał polski tytuł Smile
Oba źródełka w clipwatching - jest faktycznie awaria. Podejrzewam że będzie poprawka.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości