Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
Odinstalowałem fanfilm, wyczyściłem zależności. Restart i ponowna instalacja fanfilm. Pomogło
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam. Mi w fanfilm przestały działać źródła z tb7. Pyta czy wykorzystać transfer, daje tak i przeskakuje do kolejnego źródła.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Wyczyść cache w fanfilm. Wyczyść a najlepiej wyłącz cache w resolverze
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(02-07-2020, 05:27 AM)Tomek napisał(a): Wyczyść cache w fanfilm. Wyczyść a najlepiej wyłącz cache w resolverze
Nic nie zrobiłem, rano odpalam i działa Smile

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Bo się innym id wczytał z tb7
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Chyba czas już powiedzieć jasno, że rozwój (a nawet bieżąca kontynuacja FanFilm) zostały zatrzymane (by nie powiedzieć: cofnięte) - a szkoda. Wtyczka poszła w kierunku konkretnych płatnych serwisów.
Trudno, co robić ;-) Dobrze jednak byłoby, aby wszyscy byli tego świadomi i wiedzieli >o co kaman<.
_
Może jednak warto spróbować wrócić do źródeł? Tylko kto to miałby zrobić?
Odpowiedz
REKLAMA:



(02-07-2020, 09:06 AM)Toov napisał(a): zatrzymane (by nie powiedzieć: cofnięte)
Może jednak warto spróbować wrócić do źródeł? 

Wymyślił teorię zatrzymania , gdzie znajdziesz te źródła free...weź się ogarnij, masz świadomość ile zostało zamkniętych, lub się zamknęło takich hostingów...już nie te czasy [Obrazek: a035.gif]

W dzisiejszych realiach królują i będą rządzić serwisy VOD, nie stać Cię, to oglądaj telewizję naziemną [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
Teoria z dupy.
Nie wiesz jak działa Fanfilm. Obecnie obsługuje wszystkie darmowe serwisy które są w pl dostępne i które oferują prawidłowo opisane filmy. To, że na wielu stronach źródła są martwe i alternatywą są serwisy typu tb7/xt7 (nota bebe jedyne 2 które są w 100% płatne dostępne w Fanfilm), to nie wina fanfilmu. Daj jakieś strony które nie padną po tygodniu, to pewnie zostaną dodane do fanfilmu. Niestety jak nie ma dostępnych stron to nic nowego się nie wymyśli. Natomiast mówiąc że Fanfilm się cofa, obrażasz jego developerów którzy poprawili wydajność wtyczki, dodali nowe funkcje a obecnie pracują nad przejściem na kodi 19.

Natomiast jeśli chcesz wracać do źródeł to powiedz gdzie one są... Bo czasy się zmieniły i większość znanych dobrych serwisów padła albo przeszła na premium. I tu fanfilm nic nie pomoże, ani jego twórcy bo to nie oni udostępniają filmy.

I przy okazji - hdseans zapewnia darmowe źródła po zalogowaniu. 3filmy raz działają jak premium raz nie. Z definicji ff jest do darmowych źródeł. To że jest dodane tb7 to tylko jedno dodatkowe źródło, bez którego można się obejść
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Nie jest "z dupy", bez żartów.
Jeśli np. dodatki mbebe obsługują konkretne serwisy (i działają!) to znaczy, ze i FanFilm może - i jeszcze raz powtarzam: ja nikomu nie bronię robić czegoś dla zysku, wolny kraj, ale nie udawajmy dziewic;-)
Jeszcze jeden argument: wiecie, ze taki dodatek jak Venom, gdzie polskie źródła zostały wgrane raz dawno temu i teoretycznie nie powinny działać, w niektórych przypadkach wyszukuje polskie źródła w większej ilości serwisów niż FanFilm.
Wiem co mówię.
A tobie Tomek dzięki za kulturalną dyskusję, w przeciwieństwie do niejakiego Łonogrzmota (bez dalszego komentarza, nie ma z kim gadać...;-)

(02-07-2020, 09:48 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-07-2020, 09:06 AM)Toov napisał(a): zatrzymane (by nie powiedzieć: cofnięte)
Może jednak warto spróbować wrócić do źródeł? 

Wymyślił teorię zatrzymania , gdzie znajdziesz te źródła free...weź się ogarnij, masz świadomość ile zostało zamkniętych, lub się zamknęło takich hostingów...już nie te czasy [Obrazek: a035.gif]

W dzisiejszych realiach królują i będą rządzić serwisy VOD, nie stać Cię, to oglądaj telewizję naziemną [Obrazek: k045.gif]
Sprawiasz wrażenie dość prostego gimnazjalisty.
Żegnam. Nie pogadamy:-)

I jeszcze jedno: nie pitolcie mi tu, ze kogoś "obrażam", bo nikogo nie obrażam - rzuciłem temat do dyskusji.
Nieważne jak się ona potoczy, pewne jest jednak, że ktoś to musiał w końcu powiedzieć, i na dobre to wszystkim wyjdzie. Zobaczycie:-)
Odpowiedz
Dodatki od mbebe obsługują serwisy których fanfilm nie może obsłużyć ze względu na nieprawidłowe nazewnictwo filmów nieodpowiadające nomenklaturze z trakt i z IMDb. Tego się nie da przeskoczyć. Jeśli na stronie jest film inaczej opisany niż na trakt czy IMDb to fanfilm go nie znajdzie. Masz to opisane tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zresztą, większość serwisów od mbebe jest w fanfilm. Tych których nie ma, po prostu się nie da dodać. Teraz priorytetem nie są nowe źródła ale dostosowanie do py3.
Co do tego że wyjdzie na dobre. Zarzuć konkretnymi stronami które mogą być wg ciebie włączone do Fanfilm. Może zostaną dodane. Na razie od kilku miesięcy nie ma nic nowego, wartego uwagi.
Jakoś nie spotkałem się z sytuacją żeby venom znalazł więcej źródeł (polskich) niż fanfilm. Podaj konkretne przykłady. Jeśli zaś włączysz w fanfilm także źródła en, które domyślnie są wyłączone (a w venom są włączone) to znajdzie o wiele więcej źródeł. To tylko kwestia ustawień. Fanfilm jest dla Polaków i jako taki priorytetowy jest ten właśnie język przy źródłach.
Co do zaś tego ze cos jest robione dla zysku. Znam 2-3 osoby które robią przy fanfilm. I nie robią i nie robiły tego dla zysku. I nie będą tego robiły, mimo iż takie propozycje padały.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości