Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#21
Tak , ja go mam w kategorii Nowe Filmy
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Informacja już poszła.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
Ok. dzięki
Odpowiedz
#24
Ktos podpowie co moze byc z tym fanfilmem zaczyna szukac zródel i zachwile wiesza sie po 2min conajmniej znowu startuje i normalnie filmy idzie juz odinstalowakem fanfilma i znowu zainstalowalem i to samo fan 2019,12,04,0 a kodi18,5 leia w poprzednich wersiach nie mialem tego problemu prosze o pomoc moze cos w ustawieniach nie tak?
Odpowiedz
#25
(05-12-2019, 05:43 PM)beken1 napisał(a): Ktos podpowie co moze byc z tym

Windows [Obrazek: a040.gif] [Obrazek: k045.gif]
Najnowsza wersja wtyczki na Android 9, działa jak złoto [Obrazek: d045.gif]
Odpowiedz
#26
umnie ten problem na tv sony android
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(05-12-2019, 06:37 PM)beken1 napisał(a): umnie ten problem 

Dobrze napisane...u Ciebie jest ten problem, boję się zapytać jaka wersja Androida, w każdym razie wszystko jest w porządku [Obrazek: e030.gif]

Może tylko chwilowo trafiłeś, na niewłaściwe źródła, w niewłaściwym czasie [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#28
Z tego co pamiętam to przy każdej wersji fanfilma masz problem ze wolno działa, a jednocześnie piszesz że we wcześniejszej działało.
Obawiam się że problemem jest wydajność twojego android tv. No i fakt że siedzi w tv. Niestety tv z wbudowanym androidem są wg. mnie niewypałem. Małe wsparcie producenta, ograniczenia sprzętowe i nie wiadomo co tam tak naprawdę siedzi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#29
(05-12-2019, 07:58 PM)Tomek napisał(a): Z tego co pamiętam to przy każdej wersji fanfilma masz problem ze wolno działa, a jednocześnie piszesz że we wcześniejszej działało.
Obawiam się że problemem jest wydajność twojego android tv. No i fakt że siedzi w tv. Niestety tv z wbudowanym androidem są wg. mnie niewypałem. Małe wsparcie producenta, ograniczenia sprzętowe i nie wiadomo co tam tak naprawdę siedzi.

ale filmy chodza super tylkoladowanie zrodel sporo trwa jak pisalem przy wyszukiwaniu zrodel zaczyna ta kreska szukac znajdzie 1 lub 2 staj czy zacina czekeasie z 1-2 min i juz wali do konca i wtedy juz odnajdzie wiele zrudel.a tak przed cwila odinstalowalem fanfilm i zainstalowalem ponownie i to samo jest moze cos w ustawieniach poprawic?
Odpowiedz
#30
No w końcu coś konkretnego napisałeś. Jakiś scraper u ciebie nie działa i zawiesza wyszukiwanie. Używasz tylko polskich źródeł czy angielskich też? Jeśli tylko polskich to powiedz które masz w opcjach włączone. Jeśli też angielskich, to metoda prób i błędów, wyłączając poszczególne zlokalizujesz ten który u ciebie nie działa.

Może też być problem ze słabym działaniem android tv w Sony, może mieć problem z jakąś funkcją w pythonie. Niestety tak naprawdę nikt nie wie co w tych tv siedzi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości