Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
No i już wszystkim ta dyskusja wychodzi na dobre, miałem rację. Mały wstrząs nie zawadzi - byleby dyskutować z kulturą i na temat.
Mówiąc o Venomie miałam na myśli oczywiście WYŁĄCZNIE polskie źródła. Teraz nie sprawdzę, ale takie przypadki się zdarzają i między innymi ten fakt spowodował, że napisałem pierwszego posta. Sprawdzę - podam przykłady.
Sprawa z ID Trakt / IMDB jest jasna, ok, nie wszystkie źródła zadziałają w FanFilmie - ale naprawdę dobrze byłoby, gdyby zestaw źródeł FF został "przeczyszczony" - oczywiście to tylko sugestia, bo przecież nikt nic od nikogo nie wymaga (żeby mi tu jakiś Łonogrzmot błyskotliwie zaraz nie napisał "że jak cię nie stać to oglądaj naziemną"... uwielbiam takie demaskatorskie wstawki;-))
Odpowiedz
REKLAMA:



(02-07-2020, 10:56 AM)Toov napisał(a): już wszystkim ta dyskusja wychodzi na dobre, Mały wstrząs nie zawadzi 

Jakim wszystkim, jakie dobre, jaki wstrząs?! [Obrazek: a0655.gif]

Jedyne co widać, to fakt iż @Tomek  po raz n-ty musiał się fatygować, obijać klawiaturę, aby laikowi przedłożyć funkcjonowanie/zasady korzystania ze źródeł przedmiotowej wtyczki, oraz usprawiedliwiać  się, na okoliczność iż projekt FanFilm, nie jest komercyjnym tworem...wszystko [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
Nic ta dyskusja nie zmienia ani do niczego nie prowadzi. Była omawiana 100x aż powstało małe FAQ do którego linka dostales. W venom są źródła z incursion, które sam tam dodawałem z... Fanfilmu z dwa trzy lata temu więc są stare. Czasem coś więcej znajdzie bo strona szybciej odpowie, ale nie znajdzie prawidłowych linków z cda, nie znajdzie z alltube czy innych które się pozmieniały. To że czasem je wyświetli to nie oznacza że działają... Wyszukaj drugi raz tego samego filmu w fanfilm to też ci znajdzie więcej.
A co do oczyszczenia... To z czego - jak coś nie działa z jakiegoś serwisu nie znajduje to wyłącz w źródłach, raz na jakiś czas ekipa od fanfilm wywala martwe scrapery. Jak nie odtwarza, to napisz tu, pewnie problem z resolverem. Nowych nie ma żadnych więc nie ma czego dodawać. Jak znajdziesz nowe strony to je tu zgłoś.

I łonogrzmot ma rację. Podejrzewam że główny dev fanfilmu jak po raz n-ty będzie czytał moje wypociny to się będzie śmiał z tego że mi się jeszcze chce...

Podziękowali: p3t3n3t
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Nie wiem, dlaczego reagujecie tak nerwowo? To trochę śmieszne, bo dyskusja w sumie o pierdołach/zabawie - a reakcje zupełnie nieadekwatne. No coż, nerwowe forum...
Ok.
A przy okazji: Venom wyszukuje zarówno prawidłowe linki CDA jak i Alltube. I generalnie w nosie mam Venoma czy cokolwiek innego, chodzi tylko o to, aby FF nie przeistoczył się po cichu w projekt komercyjny.
Wszystkim nam o to chodzi, prawda?
No i wszystko na ten temat.
EOT, jak dla mnie.
Odpowiedz
(02-07-2020, 12:45 PM)Toov napisał(a): Wszystkim nam

Nie pochlebiaj sobie, nadużywając po raz kolejny słowa "wszystkim"...[Obrazek: r042.gif]

Toov napisał(a):wszystko na ten temat.
EOT
[Obrazek: g053.gif]
Odpowiedz
Nie reagujemy nerwowo, tylko średnio co miesiąc pojawia się taki sam temat i to samo tłumaczenie.
Na pewno venom znajduje linki z cda? CDA 3 miesiące temu przekodowało swoje linki tak że padły zarówno wtyczki od mbebe jak i od phantoma. Wspólnie się to dało ogarnąć.
Sugerowanie zaś że Fanfilm będzie komercyjny jest głupie. I nie chce mi się nawet tego tłumaczyć bo to bez sensu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



No i OK, o to mi chodziło: FanFilm nie będzie komercyjny.
Jasna deklaracja - a mówię Wam: nie tylko ja odnoszę wrażenie, że idzie to w tym (złym) kierunku. Bardzo się cieszę, że się mylę.
Tak, Venom dziwnym trafem znajduje i CDA i Alltube (sprawdzone).
Przy okazji sprawa 3filmy: to projekt już komercyjny, nie ma się co oszukiwać. FF ostatnimi czasy właściwie bazował na 3filmy i teraz ręka w nocniku...;-)
Trudno, trzeba będzie przejść na naziemną, ostanie się tylko Łonogrzmot, bo go stać... (do Łonogrzmota: to jest taki żart, ponadgimnazjalny) ;-)
Odpowiedz
(02-07-2020, 01:39 PM)Toov napisał(a): a mówię Wam: nie tylko ja odnoszę wrażenie, że idzie to w tym (złym) kierunku. 

Kto jeszcze, koledzy spod remizy?
Okay, wystarczy, pora karmienia minęła, zrobi własną wtyczkę, to jej nada właściwy kierunek [Obrazek: k0422.gif]
Odpowiedz
Wszyscy chcą wszystko za darmo, daj, udostępnij itp. Czy Wy wiecie ile kosztuje utrzymanie tych "darmowych" źródeł? Jeśli upoader nie zarobi, hoster nie za robi bo tak jest w przypadku FF bo wyświetla źródła omijając reklamy to nikt nie będzie nic uploadował. Z tego powodu jest mało źródeł PL.
@Toov ciekawe czy Ty byś tak chętnie spędzał godziny na pobieraniu, upladowaniu filmów/seriali ZA DARMO. Uploaderzy nie mają złotego serca tylko robią to dla pieniędzy, a jeśli nie ma z tego pieniędzy to tego nie robią.
Autorzy wtyczek, autorzy poradników, ludzie na forum pomagają za darmo aby jeszcze użytkownik końcowy wtyczki do Kodi się upewniał, żeby było za darmo wskazując dodanie do wtyczki serwisów premium typu xt7 czy tb7, które za kilka złotych ułatwiają oglądanie.
Ja się jeszcze dziwię deweloperom FF, że jeszcze chce się im aktualizować po czytaniu takich postów z nutką pretensji.

Także zachęcam @Toov do dodawania źródeł i chętnie wszyscy skorzystamy za darmo z twojej pracy. Smile

@Tomek pewnie Venom odpali linki z CDA bo pewnie na tym samym Kodi jest zainstalowany resolver od FF. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
CDA czy cdahd. Możliwe że coś tam zadziała. To był tylko przykład z tym alltube i cda, nie mam czasu teraz sprawdzac.. Scrapery w venom są stare i jeśli chcesz to korzystaj.
Nie wiem jakich masz kumpli że w ogóle wpadli na pomysł że Fanfilm będzie komercyjny, ten temat nigdy się nigdzie nie pojawił, nawet jak były pomysły całkowitej zmiany tej wtyczki. Chyba że na durnych forach na Facebook.
Co do 3filmy. Mam od dawna wyłączony i jakoś nie zauważyłem żeby fanfilm się tylko na nim opierał. Zawsze lepsze linki mi znajdował z hdseans czy alltube czy któregoś z CDA. Natomiast to że serwisy padają to nie wina fanfilm.
Dla mnie eot. Podejrzewam że dla chłopaków od fanfilmu w ogóle się nie zaczął.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości