Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
Super.
Oczywiście CDA, a nie CDAHD, przecież napisałem. Eh...;-) Venom odpala bo resolver ten sam, proste.
Wszystko OK, cieszy mnie to.
Odpowiedz
REKLAMA:



Jak już mówiłem - nie śledzę tej wtyczki (venom), kiedyś coś tam podrzuciłem i tyle. Natomiast z polskich wtyczek w tym stylu tylko fanfilm ma aktywnych developerów i aktualizacje scraperow
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(02-07-2020, 01:49 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-07-2020, 01:39 PM)Toov napisał(a): a mówię Wam: nie tylko ja odnoszę wrażenie, że idzie to w tym (złym) kierunku. 

Kto jeszcze, koledzy spod remizy?
Okay, wystarczy, pora karmienia minęła, zrobi własną wtyczkę, to jej nada właściwy kierunek [Obrazek: k0422.gif]

(02-07-2020, 02:09 PM)mjw napisał(a): Wszyscy chcą wszystko za darmo, daj, udostępnij itp. Czy Wy wiecie ile kosztuje utrzymanie tych "darmowych" źródeł? Jeśli upoader nie zarobi, hoster nie za robi bo tak jest w przypadku FF bo wyświetla źródła omijając reklamy to nikt nie będzie nic uploadował. Z tego powodu jest mało źródeł PL.
@Toov ciekawe czy Ty byś tak chętnie spędzał godziny na pobieraniu, upladowaniu filmów/seriali ZA DARMO. Uploaderzy nie mają złotego serca tylko robią to dla pieniędzy, a jeśli nie ma z tego pieniędzy to tego nie robią.
Autorzy wtyczek, autorzy poradników, ludzie na forum pomagają za darmo aby jeszcze użytkownik końcowy wtyczki do Kodi się upewniał, żeby było za darmo wskazując dodanie do wtyczki serwisów premium typu xt7 czy tb7, które za kilka złotych ułatwiają oglądanie.
Ja się jeszcze dziwię deweloperom FF, że jeszcze chce się im aktualizować po czytaniu takich postów z nutką pretensji.

Także zachęcam @Toov do dodawania źródeł i chętnie wszyscy skorzystamy za darmo z twojej pracy. Smile

@Tomek pewnie Venom odpali linki z CDA bo pewnie na tym samym Kodi jest zainstalowany resolver od FF. Tongue
Odwracasz kota ogonem:-)
Przecież ja nic nie chcę, gdzie tu widzisz pretensje? Natomiast udawanie dziewicy jest nie fair w stosunku do naiwnej gawiedzi - z jednej strony zapewnienia, że projekt free a z drugiej, ze wszyscy coś robią za pieniądze - no do cholery, trzymajmy się jednej wersji. Prawda nas wyzwoli ;-)
_
Dobra, kończę to, bo zrobiły sie z igły widły.
Najlepiej, wiedzę, jak wszyscy tu sobie czapkują, wtedy jest cacy... A jeśli nie, to wypuszczamy Łonogrzmota z klatki...;-)
Wyluzujcie.
PS. Chwała developerom.
Odpowiedz
Ale twórcy fanfilmu nie robią tego za żadne pieniądze. Jakbyś nie zauważył nie ma żadnej oficjalnej strony, żadnego githuba. Jak mi tłumaczyli m.in. po to żeby nikt nie rzucał hasła dotacji. Projekt ma z założenia być darmowy i takim będzie. I nie ma tu żadnego podtekstu, tłumaczenia.
Dalej nie rozumiesz chyba działania fanfilm. Nie ma on nic wspólnego z tb7, z 3filmy, z alltube, hdseans. Te serwisy są i jakoś tam działają. 3filmy wprowadza sobie premium... Ich sprawa - oni płacą za serwery, oni mają reklamy. Fanfilm nie płaci za serwery ani nie ma reklam. Dalej nie rozumiesz że Fanfilm to tylko wyszukiwarka. Tylko i wyłącznie.

I żeby było jasne - z tego co wiem, nie biorą też pieniędzy od serwisów z filmami. Wręcz przeciwnie wtyczka fanfilm jak i wtyczki od mbebe są uciążliwe dla tych serwisów bo omijają reklamy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(02-07-2020, 03:10 PM)Tomek napisał(a): Ale twórcy fanfilmu nie robią tego za żadne pieniądze. Jakbyś nie zauważył nie ma żadnej oficjalnej strony, żadnego githuba. Jak mi tłumaczyli m.in. po to żeby nikt nie rzucał hasła dotacji. Projekt ma z założenia być darmowy i takim będzie. I nie ma tu żadnego podtekstu, tłumaczenia.
Dalej nie rozumiesz chyba działania fanfilm. Nie ma on nic wspólnego z tb7, z 3filmy, z alltube, hdseans. Te serwisy są i jakoś tam działają. 3filmy wprowadza sobie premium... Ich sprawa - oni płacą za serwery, oni mają reklamy. Fanfilm nie płaci za serwery ani nie ma reklam. Dalej nie rozumiesz że Fanfilm to tylko wyszukiwarka. Tylko i wyłącznie.
Tomek, daj spokój. Co tu jest do "nierozumienia"? Naprawdę wnosisz z tej rozmowy, że jest coś, czego tu nie rozumiem?:-) Sprawiam wrażenie lamera (było kiedyś takie modne słowo, w początkach internetu)?
Ja nie mam nic do 3filmy, HDseans (segos) czy do jakiegokolwiek innego serwisu. Nic. Nigdzie i w żadnym momencie nie łączę FF z jakimkolwiek serwisem.
Ale nie mów mi, że jak czegoś nie widać to tego NA PEWNO nie ma.
To wcale nie znaczy, że uważam, iż FF stał się komercyjny. To oznacza jedynie to, że można odnieść wrażenie, ze bardziej ostatnio dba sie tam o serwisy płatne, niż o te free. To moje wrażenie (choć na pewno nie tylko moje). Mam prawo tak myśleć - i cieszy mnie, że jest tu tyle zapewnień, że się mylę. Lubię się czasem mylić...;-)
Zresztą wcale nie miałem zamiaru dyskutować (czytałem forum, ale pytań nie miałem, no bo do czego?), ale jak mi pierwszy odszczeknął Łonogrzmot "żebym oglądał naziemną jak mnie nie stać" (ja pierd..lę!, co za gość, niesamowite;-), to sorry, poniosło mnie...Haha.
Odpowiedz
O jakie płatne. Masz 1 serwis płatny tb7/xt7 (bo to jedno i to samo na 2 domenach), dodany na życzenie użytkowników kodiwpigulce. Reszta to darmowe. To że darmowych źródeł jest mało to nie wina fanfilmu (cały czas proszę cię o podanie tych które można by włączyć w ff). I wierz mi - od dawna były hasła wrzucania serwisów premium. Ale developerzy zawsze stali na stanowisku (od czasu mrknow) że nie - mają być serwisy darmowe i tak jest (jeden wyjątek to tb7 - na RD jest mało linków z dubbingiem pl, więc dodano ten serwis jako uzupełnienie dla osób które chcą więcej źródeł, w dobrej jakości, z dźwiękiem 5.1, których inaczej nie da się znaleźć). To że jest ich coraz mniej to inna para kaloszy.
Natomiast tekstu że jak czegoś nie widać to nie oznacza że tego nie ma, to już za dużo. Goście od kilku lat poświęcają swój prywatny czas na poprawki, na dodawanie nowych funkcji. Znam ich przez internet od kilku lat, jeszcze jak jawnie działali. Stawianie tekstu że może coś tam być to po prostu ich obrażanie. I wierz mi, nie zachęca to do pracy tylko do rzucenia tego wszystkiego i zrobienia fanfilm tylko dla wąskiej grupy osób (a tak też już było) Ja jestem pewien że nie biorą, że nie są powiązani. Jeśli uważasz inaczej to zapraszam na kodi dla zabawy - tam jest więcej takich durnych pomysłów.
Kończę dyskusje.
Łonogrzmot ma jednak czasem rację..

Podziękowali: MarBlo
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Wiecie co? Czytam różne fora / dyskusje na temat Kodi (polskie) od co najmniej 5 lat.
Nie ma chyba w necie tematu tak bardzo związanego ze słowem "obrażać" - ciągle tu ktoś jest "obrażany", cokolwiek się nie powie.
Był kiedyś taki ktoś jak Ramic - miał armię wyznawców, którzy wszystko co ktoś napisał nie po jego myśli traktowali jak atak na świętość, wielką obrazę i dziwili się, że ktoś tak cudowny i bez skazy rzuca jeszcze te swoje perły przed wieprze i że cokolwiek mu się jeszcze chce...
Pamiętacie jak się to skończyło? Porozpieprzał ludziom systemy... I nagle przestał być święty.
_
Nic nikomu nie zarzucałem, wyraziłem tylko swoje wątpliwości. Myślę, że nie tylko swoje.
A o tym "obrażaniu" to już mi się nie chce czytać. To jest FORUM , a nie szafa prezesa klubu Tęcza.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
A byłeś przy rozmowach po apokalipsie ramica? Jak ludzie od ramica, jego wyznawcy, mjw z kodiwpigulce, ekipa z ptw czy z mods zawarli pewnego rodzaju porozumienie? Bo ja byłem... I tak, jestem z ekipy ramica. I wierz mi, gdyby nie ludzie od fanfilmu to by nic nie było.
Nikt nigdzie nie rzucił hasła o komercjalizacji fanfilm. Nikt. Poza tobą. Nikomu to do głowy nie przyszło. Poza tobą.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Straszne.
Wszystko odwołuję. Składam samokrytykę.
Nie mam żadnych wątpliwości. Żadnych! Mało tego: wątpliwości to zbrodnia!
Łubu dubu.
Odpowiedz
Drugi resorak.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości