Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#31
i to sie nazywa fachowa pomoc bylo ustawione zrodlo na polski -angielski przestawilem na samo polskie i dziala jak ta lala sliczne dzieki za pomoc!
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Nie. To się nazywa opisanie problemu. Czym dokładniej opiszesz, tym szybciej rozwiążemy
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33
Jak ktoś "przegapił", to jest dostępna aktualizacja FanFilm, na przykład  dla zainteresowanych, nie ma już chyba problemu ze źródłami dla 3 sezonu "Watahy" [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz
#34
Cześć. Ja to mam taki problem że fanfilm przestał mi wyszukiwać źródeł w niektórych filmach. Najczęściej korzystam ze źródeł 3filmy.com.
Kilka dni temu wyszukiwało prawie przy każdym filmie i serialu źródła z 3filmy. Teraz tylko przy niektórych.
Nie wyszukuje mi np: To: rozdział 2 i Sekretne życie zwierzaków domowych.
Wtyczka 3filmy odtwarza te pozycje normalnie. Na stronie 3filmy też są te filmy dostępne i odtwarzają się przez przeglądarkę. Przeinstalowalem całe Kodi ale bez skutku. Mam tak samo na android boxie i w telefonie.
Co może być nie tak, gdzie szukać przyczyny?
Kodi 18.5 na windows 10. Fanfilm wersja 2019.12.22.0. URLresolver wersja 6.4.91
Odpowiedz
#35
Nic nie było zmieniane w scraperze 3filmy (poza zmianą pod Grę o tron) - więc pewnie coś na stronie zmienione...
Ale zgłoszone gdzie trzeba Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#36
To może coś u mnie jest nie tak, możesz sprawdzić czy u Ciebie wyszukuje w tych filmach źródła z 3filmy.com?
Bo nie wiem czy grzebać czy sobie odpuścić Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(23-12-2019, 11:22 AM)RaWil napisał(a): możesz sprawdzić czy u Ciebie wyszukuje w tych filmach źródła z 3filmy.com?

Wrzuć na luz, nie wyszukuje [Obrazek: n035.gif]
Odpowiedz
#38
(23-12-2019, 11:32 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-12-2019, 11:22 AM)RaWil napisał(a): możesz sprawdzić czy u Ciebie wyszukuje w tych filmach źródła z 3filmy.com?

Wrzuć na luz, nie wyszukuje [Obrazek: n035.gif]

THX
Odpowiedz
#39
Napisałem że pewnie coś na stronie zmienione. Trzeba czekać cierpliwie na poprawkę. Są święta, programiści też mają rodziny.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#40
A może mi ktoś powiedzieć czemu wyszukuje mi i filmy i seriale tylko w SD max 4 źródła jaki film bym nie wzięła? Co można z tym zrobić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości