Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#41
Trzeba czekać na poprawkę. Problem jest w miarę zlokalizowany, teraz ponoć szukają rozwiązania. Pewnie po świętach będzie...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(25-12-2019, 06:33 PM)Tomek napisał(a): Trzeba czekać na poprawkę. Problem jest w miarę zlokalizowany, teraz ponoć szukają rozwiązania. Pewnie po świętach będzie...

Dzięki za odpowiedź. Chociaż fakt już długo to trwa. No ale co zrobić tylko bida bez tego fanfilma?
Odpowiedz
#43
Wczoraj była aktualizacja najnowszy FF to 2019.12.26.1
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#44
Nie wiemy od kiedy był ten problem i jak długo trwał, bo nie był zgłaszany dokładnie tzn. z logami które by umożliwiły dokładną weryfikację. Nie występował teznu wszystkich. Dopiero jak na jednej z maszyn które mam pojawił się, zacząłem go lokalizować. Troszkę trwało zgłoszenie tego autorom wtyczki i przekonanie ich że problem faktycznie istnieje.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#45
Właśnie się pojawiła dzisiejsza aktualizacja FF 2019.12.27.0 z hdseans  fix dawniejsze segos.
Odpowiedz
#46
Czy ktoś posiada konto na tb7 i próbował coś ściągnąć przez FanFilm ze źródeł tb7? Mam komunikat Download failed. No response from server. Transfer pobrany, plik jest dostępny do ściągnięcia w serwisie tb7.
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Ściągać nie ściągałem, ale regularnie oglądam Smile
Zgłosimy gdzie trzeba

(27-12-2019, 08:08 PM)sky02 napisał(a): Właśnie się pojawiła dzisiejsza aktualizacja FF 2019.12.27.0 z hdseans  fix dawniejsze segos.
No widziałem - fajny ten segos, co... 
I Fanfilm obsługuje premium Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#48
@farben - sprawdź na dzisiejszej wersji - jak widać autorzy wtyczki czytają szybciej niż my im zgłaszamy Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#49
(27-12-2019, 08:38 PM)Tomek napisał(a): Ściągać nie ściągałem, ale regularnie oglądam Smile
Zgłosimy gdzie trzeba

Przy okazji zgłoś proszę propozycję dodania twojlimit.pl lub rapideo.pl bo to tb7.pl to jakiś dramat. Generator linków niby premium które i tak ściągają się jak krew z nosa ...

Edit:
Mogę potwierdzić że ściąganie działa Smile
Odpowiedz
#50
Na początek Witam Wszystkich forumowiczów, jest to mój pierwszy post.

Od dłuższego czasu bezskutecznie próbuję zmusić fanfilm do współpracy (z venomem dzieje się to samo)
Instalacja przebiega pomyślnie, pierwsze uruchomienie również, stream odpala, niestety kolejna próba to już crash.
Przeinstalowanie wtyczek jak i kodi nic nie dało, zmiany w ustawieniach również. Dodam że sprzęt na którym zainstalowane jest kodi to zgemma h9s, i najnowsze openATV, czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?

Logi Oczywiście mam, ale nie mogę ich wrzucić na forum, jakie rozszerzenie powinien mieć akceptowany plik?
  • Typ pliku, który załączono, nie jest obsługiwany. Usuń załącznik i spróbuj ponownie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości