Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy system - problem z Kodi
#11
(30-11-2019, 02:26 PM)Tomek napisał(a): A nazwa profilu/użytkownika Windows?

Bez polskich znaków ^-^
Dodam, że taki sam problem jest z innym dodatkiem - Telewizja Polska. Przed chwilą sprawdziłem, cały czas się ładuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(30-11-2019, 02:30 PM)Eldarrald napisał(a):
(30-11-2019, 02:26 PM)Tomek napisał(a): A nazwa profilu/użytkownika Windows?

Bez polskich znaków ^-^
Dodam, że taki sam problem jest z innym dodatkiem - Telewizja Polska. Przed chwilą sprawdziłem, cały czas się ładuje.

Czy jakakolwiek wtyczka ci dziala na kodi?
A zrebotowales PC ? Ostatnio maialem problem z kodi jak zmienilem go z servera proxy na normalny dostep i nie chcial sie nigdzie polaczyc po zmianie, po rebocie kodi zaczal dzialac.
Odpowiedz
#13
Tomku, żadna wtyczka mi nie działa. Próbowałem reboot, ale nic nie pomogło Sad

(02-12-2019, 08:30 PM)tomusfl napisał(a):
(30-11-2019, 02:30 PM)Eldarrald napisał(a):
(30-11-2019, 02:26 PM)Tomek napisał(a): A nazwa profilu/użytkownika Windows?

Bez polskich znaków ^-^
Dodam, że taki sam problem jest z innym dodatkiem - Telewizja Polska. Przed chwilą sprawdziłem, cały czas się ładuje.

Czy jakakolwiek wtyczka ci dziala na kodi?
A zrebotowales PC ? Ostatnio maialem problem z kodi jak zmienilem go z servera proxy na normalny dostep i nie chcial sie nigdzie polaczyc po zmianie, po rebocie kodi zaczal dzialac.

Tomku, żadna wtyczka mi nie działa. Próbowałem reboot, ale nic nie pomogło [Obrazek: sad.png]
Odpowiedz
#14
Ewidentnie to nie problem kodi tylko samego windows. Niestety - nie używam tego systemu więc nie mogę pomóc. Podejrzewam że nie masz wszystkich aktualizacji z windowsa wgranych, albo jest ogólny problem z systemem operacyjnym. Niestety - na windows nie pomogę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
A próbowałeś uruchomić kodi jako administrator?
Możesz nawet UAC wyłączyć.
Odpowiedz
#16
(03-12-2019, 03:11 PM)DenDy napisał(a): A próbowałeś uruchomić kodi jako administrator?
Możesz nawet UAC wyłączyć.

Tak, wciąż jest tylko ładowanie Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Ok. Odpal kodi. Spróbuj coś uruchomić. Następnie w Windows wyszukaj:
%APPDATA%\Kodi\
Tam będzie plik kodi.log
Wrzuć go tutaj.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
Ludzie pisza na forach ze maja problem z Kodi 18.5, je mam 18.3 bo dzialalo dosc stabilnie wiec jeszcze nie probowalem updata, (slyszalem o problemach z 18.4), wiec moze sproboj 18.3 wersje?
Odpowiedz
#19
Jakie konkretnie problemy w wersji 18.4 i 18.5. To są aktualizację niższego rzędu, nie mające wpływu na działanie programu. Poprawiają tylko zauważone błędy. Nie wprowadzają nowych funkcji. I mityczne fora, albo kółka specjalistów w stylu "kodi dla zabawy" gdzie 80% wpisów to bzdury pisane przez osoby nie mające pojęcia nie są żadna wyrocznią.

Oczekując pomocy zawsze musisz aktualizować do najwyższej wersji dostępnej dla twojego systemu. Już nie raz przez kilka dni szukaliśmy rozwiązania i okazywało się że ktoś leciał na starej wersji.

Wersja 18.4, 18.5 działają na windows.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#20
(04-12-2019, 04:10 AM)Tomek napisał(a): Jakie konkretnie problemy w wersji 18.4 i 18.5. To są aktualizację niższego rzędu, nie mające wpływu na działanie programu. Poprawiają tylko zauważone błędy. Nie wprowadzają nowych funkcji. I mityczne fora, albo kółka specjalistów w stylu "kodi dla zabawy" gdzie 80% wpisów to bzdury pisane przez osoby nie mające pojęcia nie są żadna wyrocznią.

Oczekując pomocy zawsze musisz aktualizować do najwyższej wersji dostępnej dla twojego systemu. Już nie raz przez kilka dni szukaliśmy rozwiązania i okazywało się że ktoś leciał na starej wersji.

Wersja 18.4, 18.5 działają na windows.

Panowie, udało się! Gdzieś przeczytałem, żeby spróbować założyć nowe konto użytkownika na Windowsie, spróbowałem i zadziałało! Przepraszam za zawracanie głowy i uprzejmie dziękuję za wszelką pomoc! ^_^
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości