Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Tv Go w Kodi
#1
Witam wszystkich forumowiczów. Mam do Was wielką prośbę.Na stronie nasz.orange.pl ktoś wrzucił pomysł stworzenia wtyczki Orange Tv Go dla Kodi.Aby doszło do realizacji, pomysł musi uzyskać poparcie w głosowaniu.Jeśli posiadacie jakąś usługę w sieci Orange, proszę o zalogowanie się na tamtej stronie i danie kciuka w górę w głosowaniu.Dzięki realizacji tej wtyczki Kodi może zdobyć kolejnych użytkowników.Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Marnie to widzę, bo nie dałeś linka do właściwego tematu.
Pomysłu nie komentuję. Zakończyłem "współpracę" z Orange po wielu latach i błogosławię ten dzień.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(03-12-2019, 04:31 PM)skynet1 napisał(a): Jeśli posiadacie jakąś usługę w sieci Orange

Jakąś tam posiadamy, prawie jak "każdy" mamy światłowód o prędkości do 1 Gb/s, doprowadzony gdzieś tam do domku letniskowego, z logowaniem nie ma problemu...pomysł z wtyczką może i zacny, ale z taką małą ilością głosów od kilku tygodni, cienko to widzę [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
Ale pytanie kto ma to robić? Ekipa z Orange? Marne szanse...
Niezależny deweloper - możliwe...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Na ten temat wiem tylko tyle ,ile zdołałem wyczytać z ich strony.Biorąc pod uwagę ilość abonentów usługi Orange Tv, stworzenie takiej wtyczki ma jednak sens.Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Popieram!

Wciskają TV do każdej umowy, u mnie tylko się marnuje ze względu na ten ich "cudowny" dekoder.

Ale gdyby działało w Kodim to inna sprawa Smile
Odpowiedz
#8
Orange na pewno nie stworzy takiej wtyczki. Jedyna szansa w niezależnym autorze. Spróbujcie pytać mbebe.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
To jest istotne kto stworzy wtyczkę. Jeśli to nie istotne, to stwórz ją sam.
Orange nie ma otwartego API więc wszystko będzie robione po omacku - to multum roboty. Oni jako firma nie mają w tym interesu.
Orange też na pewno samo nie stworzy wtyczki. Tak jak Netflix nie stworzył, jak HBO nie stworzyło, Player+, TVP. Wszystkie te wtyczki powstały u niezależnych autorów. I to tam musicie szukać wsparcia.
Głosowanie nic nie da. Na kodi nie zarobią na reklamach więc dla nich to nie istotne. Nie wcisną okienka jak w apce na androida że proponują ci super promocję dla dwojga albo super pakiet internetowy. Zbierzecie 20000 głosów i co? Zajrzyj sobie ile było petycji o stworzenie wtyczki dla Netflix czy HBO. Żadne z nich palcem nie kiwnęło.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości