Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Tv Go w Kodi
#11
(04-12-2019, 06:21 AM)Tomek napisał(a): To jest istotne kto stworzy wtyczkę. Jeśli to nie istotne, to stwórz ją sam.
Orange nie ma otwartego API więc wszystko będzie robione po omacku - to multum roboty. Oni jako firma nie mają w tym interesu.
Orange też na pewno samo nie stworzy wtyczki. Tak jak Netflix nie stworzył, jak HBO nie stworzyło, Player+, TVP.  Wszystkie te wtyczki powstały u niezależnych autorów. I to tam musicie szukać wsparcia.
Głosowanie nic nie da. Na kodi nie zarobią na reklamach więc dla nich to nie istotne. Nie wcisną okienka jak w apce na androida że proponują ci super promocję dla dwojga albo super pakiet internetowy. Zbierzecie 20000 głosów i co? Zajrzyj sobie ile było petycji o stworzenie wtyczki dla Netflix czy HBO. Żadne z nich palcem nie kiwnęło.

Czy ja wyrażam się niejasno? W sprawie powstania wtyczki trwa głosowanie.Widocznie ktoś chce to zrobić, tylko interesuje go, czy pomysł znajdzie poparcie?Jeśli nie, to wiadomo, że nikt w tej sprawie nie kiwnie palcem. Nie zamierzam wdawać się w dłuższą dyskusję na ten temat.Zainteresowanych odsyłam do głosowania.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Wyrażasz się jasno, ale nie czytałeś chyba tego pomysłu i całej dyskusji pod nim. Zgłasza go Piotrekk85:

Cytat:Pomysł polega na stworzeniu wtyczki KODI dla usługi Orange Tv Go.

A potem masz dysputę:
Cytat:By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Witam. Piotrekk85, czy możesz zdradzić jak idzie praca nad wtyczką Orange Tv Go dla Kodi.Uważam, że to świetny pomysł i trzymam kciuki za powodzie projektu!



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie wiem czy czy takie prace trwają. To tylko pomysł, głosów mało póki co.


Czyli autor pomysłu nie prowadzi żadnych prac - rzucił tylko pomysł - nawet nie wie czy ktoś prowadzi... więc teza:

Cytat:Widocznie ktoś chce to zrobić, tylko interesuje go, czy pomysł znajdzie poparcie?Jeśli nie, to wiadomo, że nikt w tej sprawie nie kiwnie palcem

jest mylna - autor pomysłu nie robi tego (gdyby był w stanie to zrobić, nie czekałby na żadne głosowanie)
Odesłałem cię do autora wtyczek który jest w stanie to ogarnąć (mbebe) - jemu zarzuć temat. 
Takie głosowanie nie ma najmniejszego sensu - to coś na zasadzie "wpisujcie miasta" na wykopie. Samo głosowanie nie rozwiąże problemu. Co z tego że będzie 2000 głosów skoro nie będzie dewelopera do tego - samo się nie zrobi. Jedyną osoba w "świecie polskiego kodi" która mogłaby to ogarnąć jest mbebe - ogarnął By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to może to też ogarnie. I wierz mi - powstają wtyczki do serwisów które mają 10 użytkowników i nie było nigdy głosowania. Wystarczy tylko zarzucić temat we właściwym miejscu 9i na pewno nie jest to oficjalne forum orange - bo nie mają w tym interesu), uzasadnić go i jeśli się da, to się da... Ja nie widzę potrzeby wtyczki do tego serwisu, nie korzystałem z niego nigdy więc nie zgłaszam - ale ty możesz zarzucić.
Cały czas próbuję cię nakierować we właściwe miejsce - a ty się upierasz nad jakimś głosowaniem, które nie przyniesie żadnego efektu.
Więc głosujcie dalej....
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości