Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV Box + kodi [co wybrać?]
#11
To może od razu wziąć Beelink GT King PRO? Różnica w urządzeniach chyba nie duża jest?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Mam też tego boxa i działa on bardzo fajnie, tańszy niż King: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ma Android TV i działa Netflix jak potrzeba
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Też bym wziął tego Beelinka gdybym nie miał MiBoxa ale cenę widzę teraz dowalili prawie 300zl :o
Odpowiedz
#14
Może uda mi się znaleźć go gdzieś w PL. Mocniejsza wersja raczej nie będzie potrzebna. Będę używał w 90% czasu do TV przez m3u. Czasami na FanFilm coś obejrzę, więc raczej będzie odpowiedni do tego.
Na komputerze sprawdziłem sobie Kodi i wszytko działa fajnie, więc zostaje mi tylko konfiguracja na boxie.

Oferta z poniżeszego linku będzie ok?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
Wygląda ok tylko opis jakiś dziwny prawie jak z tłumacza google Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Też to zauważyłem.
Czekam na zdjęcia jeszcze. Wyjdzie 300 zł więc nie dużo więcej nie z Gearbest a dużo szybciej dotrze. Tylko info o Android 8.1 jest a tu na stronie podane, że mają 9.0 możliwe to jest?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Gtmini-a

Gubi dzwiek na Netflixie "możliwe że net mi nie wyrabia i stąd problem"
Po uśpieniu i wybudzeniu nie działa lan "wifi OK"
CoreELEC instalacja jako dual boot bez problemów
Oficjalnej wersji Android 9 nie widzialem jest 8.1 ostatnia
Nie wiem czy ten ktory zamawiasz jest na najnowszej aktualizacji jesli nie to zamawiaj kabel USB male to male przy okazji
przyda sie do wgrania softu z patchem na netflix

Hbo mozliwe ze u mnie tylko ale nie dziala
Reszta bez problemów ?.
Odpowiedz
#18
Netflixa nie oglądam.
Problem z LAN jak będzie występował to bym ogarnął po WIFI, ponieważ urządzenia będą obok siebie.
CoreELEC raczej nie będę instalował.

Tak jak pisałem powyżej będę go używał w 90% do TV przez m3u.

mam do wyboru właśnie jego oraz Xiaomi Mi BOX S. Tylko że w "S" mało wejść jest oraz brak LAN/.
Odpowiedz
#19
(06-12-2019, 09:21 AM)gabdziol napisał(a): będę go używał w 90% do TV przez m3u.

mam do wyboru właśnie jego oraz Xiaomi Mi BOX S. 

O Xiaomi proponuję zdecydowanie "zapomnieć ", a wybór masz szeroki, każdy BOX z procesorem klasy minimum S905X2, 4GB DDR4, powiedzmy aby zejść z ceny tylko 32GB ROM, WIFI z opcją 5GHz, LAN w wersji 1000Mbps, Android 9, sprawdzi się dobrze...szukać na Allegro/Ceneo, kupić od firmy, z gwarantowanym okresem do 14 dni zwrotu/odstąpienia do umowy, to mnóstwo czasu na wszechstronny test sprzętu.

Pierwszy z brzegu, przykładowy poprawny wybór: X96 MAX+ 4/64GB Tv Box Android 9 Amlogic S905X3 297,00 zł Allegro Smart! z kurierem...

[Obrazek: 8ef8d4fb494b90e5f6e9de4d114d]
Odpowiedz
#20
Namówiłeś....
zamówiłem X96 MAX +
z poniższego linku
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
+ klawiatura
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości