Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VPN czy potrzeba?
#1
W przypadku używania Kodi i wtyczek IPTV Simple Clinet z listą m3u oraz FanFilm + Zalukja trzeba stosować VPN dla bezpieczeństwa?

Dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W pl nie trzeba
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(06-12-2019, 07:57 PM)Tomek napisał(a): W pl nie trzeba

Często tu na forum jest mowa o używaniu vpn. Osobiście nigdy się tym nie interesowałem jakoś nie miałem takiej potrzeby. 

Czy używając kodi z różnymi wtyczkami typu fanfilm, korzystanie z torrentow i innych źródeł faktycznie jest on nie konieczny czy lepiej jednak dla bezpieczeństwa zacząć coś używać.?
Odpowiedz
#4
Do fanfilm raczej nie ale do elementum czy innych torrentów lpeiej używać.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Ok, może bym spróbował, macie jakiś godny polecenia vpn, który dobrze się sprawdza jest w miarę prosty w obsludze i nie kosztuje fortuny ?
Odpowiedz
#6
(18-04-2020, 11:54 AM)LocaR napisał(a): może bym spróbował

Każdy szanujący się dostawca VPN-u, oferuje okres próbny/odstąpienie od umowy zawartej na odległość/zwrot kasy...wystarczy poczytać warunki, także don't stres  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(18-04-2020, 11:54 AM)LocaR napisał(a): Ok, może bym spróbował, macie jakiś godny polecenia vpn, który dobrze się sprawdza jest w miarę prosty w obsludze i nie kosztuje fortuny ?

Niedawno kupilem NordVPN 150dolcow na 3 lata. Prosty w obsludze, szybkie serwery, generalnie ok.
Odpowiedz
#8
(30-04-2020, 01:08 AM)Speed55 napisał(a):
(18-04-2020, 11:54 AM)LocaR napisał(a): Ok, może bym spróbował, macie jakiś godny polecenia vpn, który dobrze się sprawdza jest w miarę prosty w obsludze i nie kosztuje fortuny ?

Niedawno kupilem NordVPN 150dolcow na 3 lata. Prosty w obsludze, szybkie serwery, generalnie ok.
Jest wtyczka do Norda w Kodii ?  Na Android TV  zainstalowałem apke z google play Norda. Apka niby działa. Jednak  jak w taki sposób odpalę  Vpna to  Kodi Balkan nie ładuje mi listy kanałów . Nie ważne jaki kraj wybiorę.
Odpowiedz
#9
Jeśli używasz kodi balkan to tutaj pomocy nie znajdziesz. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odinstaluj ten syf. Jeśli nie chcesz, to pomocy szukaj u nich na forum.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Dopóki nie oglądasz polskich filmów na kodim to raczej nie trzeba vpna - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości